Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā «Varoņu spēks»

www.jelgavasvestnesis.lv
Atzīmējot Latvijas armijas 100. dzimšanas dienu, jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem aicināti piedalīties Saeimas organizētajā fotokonkursā «Varoņu spēks», kura mērķis ir veicināt jauniešu patriotismu, piederību savai valstij un radošumu. Fotogrāfijas, kurās jaunieši iemūžinājuši savus varoņus, var iesūtīt līdz 1. oktobrim.

Lai piedalītos konkursā, jaunietim jāiesūta paša uzņemtas fotogrāfijas, kurās atainots viņa varonis un tā spēks, veicot varoņdarbus Latvijas valsts un līdzcilvēku labā. Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, norādot to nosaukumu, kā arī pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Darbi līdz 1. oktobrim jāsūta uz e-pastu konkurss@saeima.lv, savukārt rezultāti tiks paziņoti 18. oktobrī.

Konkursa komisija vērtēs dalībnieka ideju, ieguldītā darba apjomu, oriģinalitāti un fotogrāfiju māksliniecisko kvalitāti. Desmit labākie darbi tiks iekļauti izstādē, kas Saeimas namā tiks atklāta šāgada 7. novembrī. Konkursa uzvarētāji varēs apmeklēt Nacionālos bruņotos spēkus (NBS) Jūras spēku Patruļkuģu eskadru, doties ekskursijā pa Saeimas namu, kā arī viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā. Pārsteiguma balvas saņems arī skolotāji, kuri mudinājuši savus audzēkņus piedalīties konkursā.

Uzvarētāju fotogrāfijas publicēs Saeimas, NBS, Jaunsardzes centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos.

Fotokonkursu «Varoņu spēks» rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar NBS un Jaunsardzes centru.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru