Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Aicina jauniešus iesaistīties sarunu festivāla «Lampa» organizēšanā

www.jelgavasvestnesis.lv
Sākusies pieteikšanās sarunu festivāla «Lampa» jauniešu programmai, kurā šogad pasākumus organizēs un to tēmas izvēlēsies paši jaunieši. Projektam aicināti pieteikties 9.–12. klašu skolēni, kuri vēlas iesaistīties sabiedrības norisēs. Jauniešu programma «Īssavienojums» Cēsīs sarunu festivāla «Lampa» gaitā notiks 28. un 29. jūnijā. Pieteikties programmai var līdz 24. martam.

Festivālā taps īpaša skatuve «Īssavienojums», kurā ikkatram jaunietim būs iespēja runāt par sev un saviem vienaudžiem tuvām tēmām un svarīgiem jautājumiem. Interesenti individuāli vai kolektīvi aicināti pieteikt sev aktuālu tēmu, par ko iespējams izveidot pasākumu festivālā, kā arī piedalīties pasākuma organizēšanā.

««Lampa» iestājas par atvērtību, dažādību un drosmi, tādēļ, lai sasniegtu visplašākās auditorijas, arī festivāla veidotāju vidū nepieciešama daudzveidība un savstarpēja cieņa. Sniedzot iespēju sabiedriski aktīviem un ideju pilniem jauniešiem kļūt par festivāla organizatoriem, iegūst visas iesaistītās puses – jauniešu programmas saturs tiek papildināts ar tēmām, kas visaktuālākās konkrētajai auditorijai, savukārt «Lampa» iegūst spožus prātus spilgtām nākotnes idejām,» par jauniešu programmas izveides mērķi stāsta programmas vadītāja Ilze Samīte.

Pieteikties programmai var līdz 24. martam. Jauniešiem, kuri konkursa kārtībā tiks izvēlēti dalībai festivālā un savu pasākumu organizēšanai, visos pasākuma izveides soļos palīdzību sniegs mentori – visdažādāko nozaru eksperti – atbilstoši pieteikto pasākumu tēmām. Tā būs ne tikai iespēja speciālistu vadībā iegūt jaunas prasmes un pieredzi projektu vadībā, bet arī būt sabiedriski aktīvam un praktiski līdzdarboties festivāla tapšanā.

Plašāka informācija par jauniešu programmu un pieteikšanos, kā arī konkursa nolikums atrodams festivāla mājaslapā

«Lampa» ir vieta vērtīgām sarunām, kas piedāvā vairāk nekā  250 pasākumu domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Foto: Juris Ross

Viedokļi

Pievienot komentāru