Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Vidusskolēni LLU varēs padziļinātāk apgūt ķīmiju un bioloģiju

www.jelgavasvestnesis.lv|
Lai palīdzētu vidusskolēniem sagatavoties studijām augstākās izglītības iestādēs, LLU no 20. janvāra piedāvās kursus ķīmijā un bioloģijā – katru 60 stundu apjomā. Kursu noslēgumā skolēniem būs iespēja kārtot pārbaudījumu, kurā iegūtā atzīme, iesniedzot dokumentus uzņemšanai kādā no LLU studiju programmām, var aizstāt skolā izlikto priekšmeta gada vērtējumu, informē LLU pārstāve Lana Janmere.

«Ķīmijas un bioloģijas priekšmetu apguve visbiežāk ir viens no lielākajiem izaicinājumiem skolēniem, jo dabas un ķīmisko procesu iepazīšana un izpratne nav viegla. Taču tieši šīs zināšanas paver plašas iespējas studijām biozinātnēs un inženierzinātnēs un šie speciālisti ir pieprasīti darba tirgū,» norāda L.Janmere

Kursi sāksies 20. janvārī un turpmāk Jelgavas pilī notiks sestdienās – ķīmijas kursu norise plānota no pulksten 9.30 līdz 13, bet bioloģijas nodarbības – no pulksten 13 līdz 16.30. Maksa par viena kursa apguvi 60 stundu apjomā – 170 eiro. L.Janmere papildina, ka šobrīd maksimālais dalībnieku skaits nav noteikts – vadoties pēc interesentu skaita, Mūžizglītības centrs plānos, kā kursus praktiski organizēt.

Detalizēta informācija un pieteikšanās – LLU Mūžizglītības centrā, Lielajā ielā 2 – 163, pa tālruni 63005715 vai 26340144; pa e-pastu antra.berzina@llu.lv; mājaslapā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru