Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Var pieteikties Ēnu dienas pasākumiem Jelgavā

Jana Bahmane
14. februārī Latvijas skolēnus iepazīt dažādu profesiju ikdienu aicinās ikgadējais karjeras izglītības pasākums «Ēnu diena». Jelgavā jauniešiem būs iespēja piedalīties pasākumā «Ēnu diena Jelgavas pilsētas pašvaldībā» un LLU organizētajā akcijā «Skolēns – studenta sekotājs».

Arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) sadarbībā ar biedrību «Junior Achievement – Young Enterprise Latvija» organizē pasākumu «Ēnu diena Jelgavas pilsētas pašvaldībā», aicinot Jelgavas 6.–12. klašu skolēnus ēnot interesējošo profesiju pārstāvjus pašvaldībā. Interesentiem ir iespēja ēnot Jelgavas pilsētas domes darbiniekus, izglītības iestāžu direktorus un viņu vietniekus, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāžu – «Kultūra», «Pilsētsaimniecība», «Sporta servisa centrs» – speciālistus. Tāpat ēnas uzņems Jelgavas pilsētas bibliotēka, Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs, Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija un citas pašvaldības iestādes un uzņēmumi – ar pilnu sarakstu var iepazīties SIP mājaslapā, informē SIP jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle.

Par Ēnu dienu kopumā vairāk var uzzināt mājaslapā www.enudiena.lv – šajā vietnē var pieteikties ēnot iestādes un uzņēmums ne vien Jelgavā, bet arī citviet. Savukārt, ja interesējošā vakance ir Jelgavas pilsētas pašvaldībā, aizpildīta pieteikuma veidlapa, kas pieejama SIP, līdz 7. februārim jānosūta pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv. Jāpiebilst, ka pasākums «Ēnu diena Jelgavas pilsētas pašvaldībā» 14. februārī pulksten 8.15 tiks atklāts Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā.

Savukārt LLU vidusskolēnus aicina piedalīties akcijā «Skolēns – studenta sekotājs» – skolēniem 14. februārī būs iespēja klātienē iepazīt studiju vidi un mācībspēkus, piedaloties lekcijās un laboratorijas darbos kādā no astoņām LLU fakultātēm – Lauksaimniecības, Meža, Vides un būvzinātņu, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Informācijas tehnoloģiju, Pārtikas tehnoloģijas, kā arī Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē. «Tāpat skolēni, kuri pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LLU, varēs noskaidrot jautājumus par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studijām Jelgavā,» papildina LLU pārstāve Lana Janmere. Pieteikties akcijai var līdz 8. februārim, aizpildot pieteikuma anketu LLU mājaslapā.

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti