Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Tehnikuma audzēkņiem – 3. vieta automehāniķu sacensībās

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas tehnikuma audzēkņi Emīls Rūters un Artūrs Prīliņš ieguva 3. vietu automehāniķu sacensību «Scania Top Team 2017–2018» studentu klasē. «Audzēkņu sniegumu vērtēju ļoti pozitīvi – jebkurš šāda līmeņa konkurss sniedz vērtīgu pieredzi. Tāpat gan Emīls, gan Artūrs sadarbojies ar «Scania», dodoties darba praksē,» stāsta Jelgavas tehnikuma pedagogs Aivars Granskis.

No lokāla apmācību projekta Zviedrijā sacensības «Scania Top Team» attīstījušās par starptautisku «Scania» automehāniķu apmācību programmu, kuras galvenais uzdevums ir sagatavot zinošus un prasmīgus profesionāļus, kas ikdienā sniedz augstākās kvalitātes pakalpojumus «Scania» servisa centros. Rīgā aizvadīts šo sacensību Baltijas līmeņa fināls, kas pulcēja profesionāļu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Tāpat jau otro reizi, līdztekus Baltijas komandu finālam, risinājās studentu sacensības, kurās zināšanas un meistarību pārbaudīja Jelgavas, Kandavas, Priekuļu un Cīravas tehnikumu audzēkņi.

«Jelgavas tehnikuma audzēkņi šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi, un viņiem bija jāveic ar automobiļu uzbūves tehniskajiem jautājumiem saistīti uzdevumi, piemēram, jāsaslēdz elektriskā ķēde,» stāsta A.Granskis. Viņš papildina, ka sacensības norisinās reizi divos gados, un piedalīties tajās Jelgavas tehnikumu uzaicināja «Scania» pārstāvji.

««Scania Top Team» studentu sacensības ir lieliska iespēja parādīt «Scania Latvia» kā pievilcīgu darba vietu, nodibināt ciešākas attiecības ar mācību iestādēm, kas sagatavo mums nepieciešamos jaunos speciālistus, kā arī noskatīt spējīgākos tālākai sadarbībai. Tādēļ pateicamies gan studentiem, gan pedagogiem par atsaucību un degsmi uzdevumu veikšanā,» tā «Scania Latvia» personāla vadītāja Laila Pērkone.

Jāpiebilst, ka par uzvarētājiem sacensību «Scania Top Team 2017–2018» studentu klasē kļuva Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības audzēkņi, bet 2. vietā ierindojās Priekuļu tehnikums.

Foto: «Scania Latvia»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti