Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

«Sprīdītī» bērni varēs atgriezties janvārī

Kristīne Langenfelde
«Jā, mums bija problēmas ar darbaspēku, tāpēc darbi «Sprīdītī» atpaliek no grafika. Šobrīd papildus esam piesaistījuši ap 10 darbinieku, un ikdienā objektā strādā aptuveni 30 cilvēku. Tāpat esam sākuši strādāt arī svētdienās. Līdz ar to šobrīd esam pārliecināti, ka darbus varam pabeigt decembrī, lai janvārī bērni varētu atgriezties savā izglītības iestādē,» skaidrojot situāciju ar ieilgušajiem energoefektivitātes paaugstināšanas darbiem pirmsskolas izglītības iestādē «Sprīdītis», saka būvniecības uzņēmuma «Bildberg» valdes loceklis Gatis Bērziņš.

Projekts paredz, ka pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē «Sprīdītis» jānosiltina ēkas fasāde, jānomaina visi logi un ārdurvis, jāizbūvē jauns divslīpju jumts un jāveic vēl citi energoefektivitātes paaugstināšanas darbi. Daļa darbu jau ir paveikti, noslēgumam tuvojas jumta izbūve. Tāpat šonedēļ objektu apseko Būvniecības valsts kontroles birojs. Savukārt ēkai vēl nav izbūvēti ieejas mezgli, nosiltināta fasāde, kā arī veikti labiekārtošanas darbi. Kā skaidro Jelgavas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte, arī pašvaldībai uzņēmējs ir apliecinājis, ka darbus objektā pabeigs decembrī, lai gada nogalē bērnudārza telpas varētu sakārtot audzēkņu uzņemšanai un bērni savā mācību iestādē varētu atgriezties janvārī. Lai arī uzņēmējs saka, ka ir atrisinājis darbaspēka problēmas un objektā darbs notiek pat brīvdienās, daļa no vēl paveicamajiem darbiem ir būtiski saistīti ar laikapstākļiem, tāpēc G.Osīte uzsver, ka gadījumā, ja darbu izpilde kavēsies, kopā ar uzņēmumu ir panākta vienošanās, ka decembrī jābūt izbūvētiem vismaz diviem ieejas mezgliem bērnudārzā, lai nodrošinātu drošības prasības. Tāpat situācijā, ja laikapstākļi to neļaus, daļai ēkas fasādes krāsošana būs jāatliek līdz pavasarim.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka, turpinoties siltināšanas darbiem «Sprīdītī», iestādes audzēkņiem ir nodrošinātas vietas citās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti