Meklēšanas forma

Lietusgāzes 10 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Spīdolas Valsts ģimnāzijā notiks Atvērto durvju diena

www.jelgavasvestnesis.lv
Nākamceturtdien, 11. aprīlī, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā notiks Atvērto durvju diena topošajiem 7. un 10. klašu skolēniem un viņu vecākiem. Pulksten 14 skolas zālē direktore un skolēni iepazīstinās ar Spīdolas Valsts ģimnāzijas piedāvātajiem mācību virzieniem, bet pulksten 15 notiks radošās darbnīcas, saistītas ar sociālo, vides un komerczinību virzieniem, ko skola piedāvā.

Ar šā gada 1. septembri Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 7. klasēm tiks piedāvāti jauni profesionālie novirzieni. Sociālo zinību klašu skolēniem būs iespēja izvēlēties kādu no diviem novirzieniem – «Kultūra un mediji» vai «Valodas (franču, ķīniešu) un mediji»; komerczinību klašu skolēni papildu varēs izvēlēties novirzienu «Uzņēmējdarbība un reklāma», bet vides zinību klašu skolēniem tiks piedāvāti novirzieni «Vide un tūrisms» un «Vide un zinātne».

Savukārt topošie 10. klašu skolēni var izvēlēties vispārējās vidējās izglītības sociālā un humanitārā virziena programmu (audiovizuālie mediji), vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientēto virzienu programmu «Komerczinības», vispārējās vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmu.

Jāpiebilst, ka visām 10. klasēm būs iespēja kā izvēles priekšmetu apgūt valsts aizsardzības mācību – tas ir pilotprojekts un tiek finansēts no Aizsardzības ministrijas līdzekļiem.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti