Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Spīdolas ģimnāzija saņem 2. vietu Latvijas skolu «Zvaigžņu reitingā»

Ritma Gaidamoviča
Šodien Rīgas pilī suminātas Ata Kronvalda fonda veidotā «Zvaigžņu reitinga» uzvarētājskolas – skolas, kas spēj sagatavot starptautiskā līmenī konkurētspējīgus skolēnus. Valsts prezidents Raimonds Vējonis goda apliecinājumu pasniedza arī mūsu Jelgavas Spīdolas ģimnāzijai, kas reitingā pirmo reizi ieņem 2. vietu. Šis ir līdz šim labākais skolas sasniegums «Zvaigžņu reitingā».

«Ir milzīgs gandarījums un prieks, ka mēs esam novērtēti tik augstu. Šāds rezultāts mums ir tikai un vienīgi, pateicoties mūsu absolventam Mārtiņam Robežniekam, kurš ar teicamiem panākumiem piedalījās Baltijas un pasaules ģeogrāfijas olimpiādē. Milzīgs paldies viņam un skolotājai,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv saka skolas direktore Ilze Vilkārse, piebilstot, ka apbalvošanā bijis prieks par to, ka pirmajā trijniekā ir pārstāvēti dažādi Latvijas reģioni. «Nav tā, ka tikai viena Rīga audzina talantīgus skolēnus. Talantīgi bērni ir arī Jelgavā, Daugavpilī, Cēsīs, Ventspilī. Galvenais, ir skolotājam būt profesionālim un ieraudzīt šī jaunieša potenciālu, atrast kopēju valodu un kopīgi virzīties uz mērķi. Skolotāja saka, ka mums skolā šobrīd ir stipra jauno ģeogrāfu komanda, domāju, ka mērķtiecīgi strādājot, šis nebūs mūsu pēdējais sasniegums starptautiskā līmenī,» spriež I.Vilkārse, piebilstot, ka pirms vairākiem gadiem Spīdolas ģimnāzija «Zvaigžņu reitingā» ieņēma 6. vietu.

Ata Kronvalda fonda veidotajā «Zvaigžņu reitingā» tiek ņemti vērā skolēnu sasniegumi dažāda veida starptautiskajās olimpiādēs gada laikā. Šogad ņemti vērā skolēnu sasniegumi laika periodā no 2017. gada 1. jūnija līdz 2018. gada 1. jūnijam.

Foto: no Spīdolas ģimnāzijas arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti