Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Seniori bez maksas varēs apgūt vai pilnveidot datorprasmes

Jana Bahmane
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) aicina seniorus pieteikties bezmaksas datorapmācībai, kas notiks divās grupās – senioriem bez priekšzināšanām darbā ar datoru un senioriem ar priekšzināšanām. Nodarbības ZRKAC paredzētas no 17. aprīļa otrdienās, bet pieteikties tām var līdz 13. aprīlim.

«Tā būs 16 mācību stundu programma, kuras gaitā seniori bez priekšzināšanām darbā ar datoru varēs apgūt teksta ievadi, informācijas meklēšanu internetā, darbu e-pakalpojumu portālos, kā arī saziņu, izmantojot e-pastu vai programmu «Skype». Savukārt senioriem ar priekšzināšanām būs iespēja pilnveidot savas prasmes digitālo fotogrāfiju uzņemšanā un apstrādē ar brīvpieejas rīkiem, prezentāciju veidošanā, darbā ar e-pakalpojumu portāliem, kā arī iemācīties lietot interneta vidē pieejamās programmas,» skaidro ZRKAC Informācijas resursu un tehnoloģiju nodaļas vadītāja Antra Škinča. Viņa papildina, ka abas grupas mācīsies arī par drošību darbā ar datoru un internetu. Nodarbības vadīs ZRKAC speciālisti.

Katrai grupai paredzētas astoņas bezmaksas nodarbības divu mācību stundu garumā. Grupai bez priekšzināšanām nodarbības notiks otrdienās no pulksten 9.30 līdz 11, savukārt senioriem ar priekšzināšanām – no pulksten 11.30 līdz 13. Pieteikties var līdz 13. aprīlim pa tālruni 63082101. Jāpiebilst, ka katrā grupā paredzēts uzņemt 12 interesentus.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru