Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Sākas uzņemšana LLU pamatstudiju un maģistra studiju programmās

www.jelgavasvestnesis.lv
No šodienas līdz 10. jūlijam ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties studijām LLU, pretendējot uz studiju vietu visās pamatstudiju un maģistra studiju programmās. Lai gan elektroniskā reģistrēšanās pamatstudijām portālā www.latvija.lv sākusies jau 25. jūnijā, klātienē Jelgavas pilī dokumentus var uzrādīt tikai iepriekš norādītajos datumos. Tāpat šajā periodā var pieteikties maģistra studijām. Uzņemšana Jelgavas pilī notiek darba dienās no pulksten 9 līdz 18, informē LLU.

LLU atklājusi uzņemšanu 28 pamatstudiju un 19 maģistra studiju programmās biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Kopumā LLU jaunajiem studētgribētājiem 2018./2019. studiju gadā piedāvā 760 valsts finansētās pamatstudiju un 290 maģistra studiju vietas, kā arī pieejamas maksas studijas.

Papildus informāciju par uzņemšanu var meklēt LLU mājaslapā. Bet, ja rodas jautājumi par uzņemšanas procesu, studiju programmām vai elektronisko reģistrēšanos, var vērsties LLU Studiju centrā pa tālruni 20227755 vai 63005703.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru