Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Pirmo Jelgavas domes balvu saņem LLU jaunā zinātniece

www.jelgavasvestnesis.lv
Šonedēļ Jelgavas pilī pasniegta pirmā Jelgavas domes balva jaunajiem zinātniekiem – to par maģistra darbu «Zemgales tūrista profils un potenciālo tūristu piesaistes iespējas» saņēma LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes maģistre Liene Klauža, informē LLU.

Jelgavas domes balva iedibināta šā gada aprīlī, sadarbojoties LLU, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijai (LLMZA) un Jelgavas pilsētas domei. Balvu piešķir jaunajam doktoram vai maģistrantam par ieguldījumu Jelgavas un Zemgales reģiona attīstības zinātniskajos pētījumos un par pētījumiem, kas veicina Zemgales reģiona lauku attīstību, to modernizāciju un uzņēmējdarbību.

LLU norāda, ka balvas pirmā laureāte L.Klauža savā maģistra darbā «Zemgales tūrista profils un potenciālo tūristu piesaistes iespējas» veikusi padziļinātu izpēti par esošo situāciju tūrisma nozarē un noteikusi potenciālo tūristu piesaistes iespējas. Jaunā maģistre secinājusi – lai Zemgales reģions spētu konkurēt citu Latvijas reģionu vidū, ir jāveicina tūrisma nozares attīstība ar pašvaldības un vietējās sabiedrības iesaisti. Maģistra darba vadītāja – profesore Aija Eglīte.

Turpmāk balvu jaunajam zinātniekam piešķirs katru gadu.

Foto: LLU

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti