Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Pieteikties pieaugušo mācībām var līdz 16. aprīlim

Anastasija Miteniece
Līdz nedēļas beigām vēl var pieteikties pieaugušo izglītības projektam «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide», kas piedāvā strādājošiem cilvēkiem vecumā no 25 gadiem ar ES atbalstu iesaistīties mācībās, lai iegūtu jaunas kompetences vai pārkvalificētos. Pieteikšanās projekta 2. kārtas mācībām noslēgsies 16. aprīlī.

Šobrīd jelgavnieki aktīvi piesakās dažādām mācību programmām. Piemēram, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) tiek piedāvāta datu analīzes un pārskatu veidošanas programma, Jelgavas Amatu vidusskolā – dažādas ēdināšanas un metālapstrādes programmas, savukārt mācību un konsultāciju centrā «ABC» tematiski kursi – projektu vadība, datorprogrammas interjera noformējumam un IT pārvaldības procesu organizēšana un uzturēšana. Tāpat arī šajā projekta kārtā plašs mācību programmu piedāvājums ir mācību centram «Buts». Interesentiem pieejamas dažāda veida tematiskās programmas par enerģētiku un elektrotehniku, jaunākajām tendencēm kulinārijā (gatavošanā un noformēšanā), šūto izstrādājumu izgatavošanu, rasēšanu, sanitārtehnisko iekārtu montēšanu un citas. Mācību programmu sarakstu 12 tautsaimniecības nozarēs, kā arī detalizētu informāciju par pieteikšanās kārtību jelgavnieki var atrast mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv. Jāpiebilst, ka izvēlēties iespējams jebkuru piedāvājumā esošo mācību programmu Latvijā.

ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone stāsta, ka pieaugušo izglītības projekta koordinatori Jelgavā snieguši ap 88 konsultācijām, savukārt kopumā pilsētā reģistrēti vairāk nekā 100 pieteikumi dažādās mācību programmās. Jāpiebilst, ka jelgavnieki mācībām var pieteikties gan tiešā veidā – dodoties uz aizpildot pieteikumu izvēlētajā izglītības iestādē, gan ZRKAC pie projekta koordinatoriem. Grupu komplektēšanu un mācības otrajā kārtā plānots uzsākt jūnijā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti