Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Pie 4. vidusskolas uzstāda āra trenažierus

Anastasija Miteniece
Pie Jelgavas 4. vidusskolas tiek veidots āra trenažieru laukums. «Vienmēr domājam par to, kā varētu uzlabot mūsu audzēkņu ikdienu. Kad skolai parādījās papildu finanšu līdzekļi, viena no pirmajām idejām bija āra trenažieri – tie pieejami dažāda vecuma bērniem, turklāt būs kā papildu motivācija brīvo laiku pavadīt, sportojot svaigā gaisā,» stāsta Jelgavas 4. vidusskolas direktors Agris Celms, piebilstot, ka trenažieru uzstādīšana jau praktiski pabeigta.

A.Celms uzsver, ka skola gadu gaitā no budžeta līdzekļiem paveikusi dažādus nozīmīgus remontdarbus un iegādājusies nepieciešamos mācību līdzekļus, tādēļ, kad 2016. gadā Jelgavas 4. vidusskola uzvarēja pilsētas izglītības kvalitātes konkursā un saņēma «Zelta graudu» pamatizglītības pirmajā posmā (1.– 6. klase) un līdz ar to arī balvu 5000 eiro apmērā, bijis skaidrs: nauda jāizlieto lietderīgi bērnu vajadzībām. «Esmu drošs, ka trenažieri būs daudzu skolēnu iemīļota tikšanās vieta,» tā skolas direktors.

«Pērn izvēlējāmies un iegādājāmies trenažierus, tomēr pagāja ilgāks laiks, kamēr atradām piemērotu vietu, kur tos uzstādīt,» stāsta Jelgavas 4. vidusskolas saimnieciskais direktors Juris Šēnbergs. Viņš norāda, ka trenažieru izvietošanai bija nepieciešama pietiekami plaša vieta, jo iegādāti kopumā 10 rīki, kas piemēroti sportošanai dažāda vecuma bērniem. Nācās gādāt arī par papildu finansējumu, jo trenažieru uzstādīšanas process izrādījies gana dārgs – tā izmaksāja ap astoņiem tūkstošiem eiro. «Centāmies dažādus darbus paveikt pašu spēkiem, tomēr bija jāiepērk arī daudzi materiāli – betons, smiltis, dažādi dzelzs stiprinājumi,» tā viņš. Šobrīd tiek veikti pēdējie labiekārtošanas darbi, teritorijā iesējot zāli. «Mīkstais segums ir ļoti dārgs, bruģis pie trenažieriem neiederētos, savukārt zālājs likās optimāls variants,» tā J.Šēnbergs.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka 2017. gadā Jelgavas 4. vidusskola saņēma «Zelta graudu» pamatizglītības 2. posmā (7.–9. klašu grupā) un par pērn iegūtajiem finanšu līdzekļiem skolas foajē ierīkota plaša atpūtas telpa.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti