Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

LLU studenti gatavi svinēt fakultāšu dienas

www.jelgavasvestnesis.lv
No 8. līdz 24. aprīlim Jelgavā notiks LLU fakultāšu dienas – «Vetu», «Putru», «Meža», «Agronomu» un citu fakultāšu tematiskās dienas, no kurām visplašāk pilsētā izskan «Mehu dienas». Biedrības «Tehniskās fakultātes studējošo pašpārvalde» organizētie svētki auto sacīkšu mīļotājus Jelgavā pulcēs no 11. līdz 13. aprīlim – tos tradicionāli atklās «Mehu dienu» gājiens no LLU 5. dienesta viesnīcas līdz Tehniskajai fakultātei, kas notiks 12. aprīlī pulksten 9. Gājiena laikā būs slēgta satiksme Lielajā ielā, Mātera ielā un Jāņa Čakstes bulvārī.

«Mehu dienu» ieskaņā, 11. aprīlī, interesenti varēs izbaudīt nakts auto orientēšanos, kurai starts pulksten 20 tiks dots pie Zemgales Olimpiskā centra, bet 12. aprīlī sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis» notiks veiklības brauciens un dragreiss, kā arī brīvdabas kino seanss – interesentiem būs iespēja izbaudīt filmu «Rush». Savukārt «Mehu dienu» noslēdzošajā dienā, 13. aprīlī, norisināsies auto skaistuma konkurss, ātruma aplis, auto izdzīvošana un citas sacensības, bet pulksten 19.30 «rullītī» tiks apbalvoti sacensību laureāti. Vairāk informācijas par «Mehu dienu» aktivitātēm – mājaslapā mehudienas.lv.

Jāuzsver, ka «Mehu dienu» gājiena laikā 12. aprīlī no pulksten 9 līdz 9.30 posmā no Mātera ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim būs slēgtas divas Lielās ielas joslas, kā arī Jāņa Čakstes bulvāris posmā no Lielās ielas līdz LLU Tehniskajai fakultātei. Savukārt pirms gājiena satiksmes ierobežojumi būs Mātera ielas posmā no Svētes līdz Lielajai ielai.

Iepazīties ar citu LLU fakultāšu tematisko dienu programmu var ŠEIT

Jāpiebilst, ka LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studenti ierasti mēģina uzstādīt kādu jaunu rekordu. Šogad pasākums Jelgavas pilī notiks 10. aprīlī pulksten 16.30 un būs veltīts labdarībai. Rekordā «Labdarības kebabs», kuram studenti gatavos tūkstoti kebabu, savāktos ziedojumus LLU ziedos bērnu rehabilitācijas centram «Poga». Nobaudīt kebabu un iesaistīties labdarībā 10. aprīlī no pulksten 16.30 pilī aicināts ikviens interesents.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti