Meklēšanas forma

Lietus 13 °C Viegls vējš, 2.9 m/s no D-DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. OktobrisVārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis

LLU sākas studentu uzņemšana

www.jelgavasvestnesis.lv
No šodienas līdz 9. jūlijam ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties studijām LLU, pretendējot uz studiju vietu visās pamatstudiju un maģistra studiju programmās. Lai gan elektroniskā reģistrēšanās pamatstudijām portālā www.latvija.lv sākusies jau 25. jūnijā, klātienē Jelgavas pilī dokumentus var uzrādīt tikai iepriekš norādītajos datumos. Tāpat šajā periodā var pieteikties maģistra studijām. Uzņemšana Jelgavas pilī notiek darba dienās no pulksten 9 līdz 18, informē LLU.

LLU atklājusi uzņemšanu 26 pamatstudiju un 20 maģistra studiju programmās astoņās universitātes fakultātēs. Papildus informāciju par uzņemšanu var meklēt LLU mājaslapā. Bet, ja rodas jautājumi par uzņemšanas procesu, studiju programmām vai elektronisko reģistrēšanos, var vērsties LLU Studiju centrā pa tālruni 20227755.

Katru gadu papildu parastajam uzņemšanas laikam pēdējā uzņemšanas dienā pieteikties studijām un uzrādīt dokumentus var arī no pulksten 20 līdz pat pusnaktij, papildu tam svētku gaisotnē izjūtot Jelgavas pils īpašo auru. Šogad pasākums «Uzņemšanas nakts» Jelgavas pilī notiks 9. jūlijā.

Jāpiebilst, ka 2019./2020. studiju gadā pretendentu dokumentu pieņemšana Valsts budžeta finansētās doktora studiju vietās paredzēta no 5. līdz 21. augustam (vasaras uzņemšana) un no 2020. gada 20. līdz 24. janvārim (ziemas uzņemšana).

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva
 

Viedokļi

Pievienot komentāru