Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

LLU notiks Atvērto durvju diena

www.jelgavasvestnesis.lv
LLU aicina uz Atvērto durvju dienu, kas 7. jūnijā notiks no pulksten 10 līdz 14 – topošie studenti klātienē varēs uzzināt vairāk par LLU īstenotajiem studiju virzieniem, apmeklējot informatīvas lekcijas par visu astoņu fakultāšu piedāvātajām studiju programmām.

Tāpat LLU Atvērto durvju dienā interesentiem būs iespēja tikties ar fakultāšu vadību, studentiem un mācībspēkiem, kā arī iegūt praktiski noderīgu informāciju par dzīvošanu LLU studentu viesnīcās, kas piedāvā dzīvesvietu studiju laikā atbilstoši katra studenta vēlmēm un finansiālajām iespējām.

Jāatgādina, ka LLU īsteno vairāk nekā 60 studiju programmu trīs mācību virzienos – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs, lielākoties profesionālās studiju programmas. «Veiktie pētījumi apliecina, ka apmēram 30 procenti šobrīd aktuālu profesiju jau tuvāko desmitgažu laikā izzudīs – vietā nāks citas, kas prasīs cilvēkus ar specifiskām zināšanām, kā arī tādas, kas ir savstarpēji integrētas. LLU apzinās jaunākās darba tirgus tendences, tāpēc sadarbojas ar mūsdienīgākajiem un inovatīvākajiem uzņēmumiem, spēcīgiem pētniekiem un praktiķiem, lai jaunie speciālisti spētu strādāt reālā darba vidē tūlīt pēc augstskolas beigšanas,» stāsta LLU rektore Irina Pilvere.

Jāpiebilst, ka uzņemšana studijām LLU šogad notiks no 3. līdz 10. jūlijam. Bet 10. jūlijā tā noslēgsies ar īpašo Uzņemšanas nakts pasākumu Jelgavas pilī. Vairāk par uzņemšanu studijās uzzini ŠEIT

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti