Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

LLU nākamnedēļ rīko Atvērto durvju dienu

www.jelgavasvestnesis.lv
10. oktobrī no pulksten 10 līdz 14 Jelgavas pilī notiks LLU Atvērto durvju diena, kurā ikvienam – gan skolēnam, gan vidējo vai augstāko izglītību ieguvušajam – būs iespēja klātienē izzināt universitātes studiju programmu un mūžizglītības kursu piedāvājumu, apskatīt studiju telpas un laboratorijas.

LLU pārstāve Lana Janmere stāsta, ka Atvērto durvju dienā ikvienam interesentam būs iespēja klātienē satikt visu astoņu LLU fakultāšu pārstāvjus un uzzināt sev interesējošo par daudzveidīgo studiju piedāvājumu vai arī jau pārliecināties par izvēlēto nākotnes profesiju. Studenti un mācībspēki atbildēs uz jautājumiem par uzņemšanas prasībām, vienoto uzņemšanas sistēmu, valsts finansētajām studiju vietām un studiju maksu, stipendijām un kredītiem, kā arī sadzīvi dienesta viesnīcās, brīvā laikā pavadīšanas iespējām un citiem ārpusstudiju jautājumiem.

Paralēli notiks visu fakultāšu prezentācijas, kurās varēs iegūt vispārēju informāciju par studiju saturu, izmaiņām studiju procesā, karjeras iespējām un absolventu veiksmes stāstiem. Fakultāšu prezentācijas Jelgavas pilī: no pulksten 10 līdz 10.20 – Informācijas tehnoloģiju fakultāte; no 10.25 līdz 10.45 – Meža fakultāte; no 10.50 līdz 11.10 – Tehniskā fakultāte; no 11.15 līdz 11.35 – Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte; no 11.40 līdz 12 – Lauksaimniecības fakultāte; no 12.05 līdz 12.25 – Veterinārmedicīnas fakultāte; no 12.30 līdz 12.50 – Vides un būvzinātņu fakultāte; no 12.55 līdz 13.15 – Pārtikas tehnoloģijas fakultāte.

L.Janmere uzsver, ka vidusskolēniem Atvērto durvju diena var palīdzēt izlemt kādus centralizētos eksāmenus kārtot pavasarī, lai jau nākamajā gadā uzņemšanas konkursā varētu veiksmīgi pretendēt uz valsts finansētajām studiju vietām. Katrā LLU studiju programmā ir noteikti obligāti kārtojamie centralizētie eksāmeni un tādi, kas dod papildus punktus. Piemēram, šeit varēs uzzināt, kāpēc vērtējums bioloģijā ir svarīgs Lauksaimniecības fakultātē, nokārtots centralizētais eksāmens fizikā dod priekšrocības Tehniskajā fakultātē vai kāda nozīme ir vērtējumam vēsturē, ja izvēlētas studijas socioloģijā.

Detalizēta informācija par visiem nepieciešamajiem eksāmenu vērtējumiem pieejama arī LLU portālā www.llu.lv/uznemsanas-nosacijumi-pamatstudijam.

Jāpiebilst, ka, lai sniegtu atbalstu zināšanu ieguvē eksaktajos mācību priekšmetos, LLU piedāvā sagatavošanas kursus fizikā, ķīmijā, matemātikā, bioloģijā un zīmēšanā. Pieteikšanās – līdz janvārim, sazinoties ar Mūžizglītības centru, rakstot e-pastu mc@llu.lv. Kursi notiek sestdienās no janvāra beigām līdz maijam. «Tā ir arī papildus iespēja nopietnāk sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un, nebaidoties no fizikas vai matemātikas lekcijām, jau nākamā gada rudenī studēt Jelgavā,» atzīst L.Janmere.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti