Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

LLU Lauksaimniecības fakultātes absolventi gaidīti uz salidojumu

www.jelgavasvestnesis.lv
19. oktobrī LLU Lauksaimniecības fakultāte (LF) aicina absolventus tikties salidojumā par godu lauksaimniecības augstākās izglītības 155 gadu jubilejai un Latvijas simtgadei. Šobrīd norit absolventu elektroniskā pieteikšanās.

LLU pārstāve Lana Janmere stāsta, ka gadu gaitā fakultāte pieredzējusi dažādas nosaukumu maiņas un apvienošanās, taču ikviens Agronomijas, Zootehnikas/Zooinženieru, Lopkopības un Lauksaimniecības fakultāšu absolvents, kurš ieguvis augstāko izglītību agronomijā, zootehnikā vai uzņēmējdarbībā lauksaimniecībā, vai maģistra grādu lauksaimniecībā būs gaidīts uz satikšanos Jelgavas pilī.

Ierašanās Jelgavas pilī un reģistrācija sāksies no pulksten 14. No pulksten 15.15 ikvienam būs iespēja doties ekskursijās apskatīt fakultātes telpas un laboratorijas, kas atrodas Jelgavas pilī, Augsnes un augu zinātņu institūta studiju bāzi un Biotehnoloģiju laboratoriju Strazdu ielā 1, kā arī Zirgkopības mācību centru «Mušķi».

Savukārt pulksten 17 sāksies salidojuma svinīgā daļa LLU Aulā Jelgavas pilī, kurā absolventus sveiks LLU rektore Irina Pilvere, pašreizējā fakultātes dekāne Zinta Gaile un citi. Pasākuma laikā būs iespēja atskatīties uz lauksaimniecības izglītības plašo vēsturi un iepazīt tās dažādos virzienus – laukkopību, dārzkopību un zootehniku. Tāpat tiks pasniegta Latvijas Agronomu biedrības ceļojošā balva «Zelta Vārpa» Gada izcilākajam agronomam un izskanēs svētku koncerts.

Pēc pulksten 19.40 plānota absolventu pulcēšanās tikšanās vietās, saviesīgas dejas un fotografēšanās.

Salidojumam absolventiem lūgums iepriekš elektroniski pieteikties. Pieteikties var ŠEIT.

Noderīga informācija par salidojuma norisi atrodama fakultātes mājaslapā www.lf.llu.lv. Papildus informācijai iespējams sazināties ari ar salidojuma atbildīgo organizatori Dzidru Kreišmani, rakstot uz e-pastu dzidra.kreismane@llu.lv vai zvanot pa tālruni 29431756.

Foto: no LLU arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti