Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola gaida absolventus uz basketbola turnīru

Ritma Gaidamoviča
Jau piekto reizi Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola savus bijušos audzēkņus ielūdz uz Absolventu kausu basketbolā. Kausa izcīņa notiks 9. martā, bet komandu pārstāvju sanāksme paredzēta 21. februārī pulksten 18 Tehnoloģiju vidusskolā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola šogad svin simto dzimšanas dienu un 27. aprīlī aicina skolas absolventus un citus izglītības iestādei piederīgos – tostarp bijušos pedagogus un darbiniekus – uz salidojumu.

Par tradīciju jau kļuvis salidojuma gadā rīkot arī skolas Absolventu kausu basketbolā, kas ir kā jubilejas ieskaņas pasākums. Basketbola turnīrs notiks 9. martā no pulksten 10 skolas sporta zālē. «Piedalīties aicināti gan 1. vidusskolas, gan 1. ģimnāzijas, gan Tehnoloģiju vidusskolas absolventi,» tā basketbola kausa organizatore skolotāja Maija Actiņa.

21. februārī pulksten 18 skolā notiks komandu pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu sacensību gaitu un vienotos par nosacījumiem. «Izrunāsim to, vai komandu veidošanā pieturēsimies pie absolvēšanas gadiem vai tomēr veidosim apvienotās komandas, un citus jautājumus,» stāsta M.Actiņa, piebilstot, ka pārstāji arī vienosies par to, kādā kārtībā komandas pieteiksies turnīram. Informācija par pieteikšanos tiks ievietota arī skolas mājaslapā www.jtv.lv un sociālajos tīklos.

Jāpiebilst, ka pirms pieciem gadiem turnīrā piedalījās septiņas komandas, bet lielākais komandu skaits ir bijis 12. 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti