Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Jelgavā viesosies zinātnes centra «AHHAA» brīnumi

www.jelgavasvestnesis.lv
20. aprīlī no pulksten 10 līdz 17 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (Svētes ielā 33) būs iespēja uzzināt, kā ir gulēt naglu gultā, redzēt gaisu, zaļu uguni un citus brīnumus, par ko gādās Baltijas lielākais zinātnes centrs «AHHAA».

Pasākumā bez maksas būs iespēja redzēt daļu zinātnes centra «AHHAA» interaktīvo eksponātu, piedalīties aizraujošās radošās darbnīcās un redzēt zinātnes teātrus, informē ZRKAC.

Pulksten 10.30 interesenti varēs iesaistīties darbnīcā «Lavas lampa», pulksten 13 – darbnīcā «Acs operācija», savukārt pulksten 15 – darbnīcā «Saloki fleksagonu!». Būs arī eksperimentu demonstrācija, ko varēs vērot pulksten 14.30, kā arī zinātniskās teātra izrādes. Izrāde «Pārsteidzošais gaiss» tiks demonstrēta pulksten 12, bet izrāde «Maģiskā ķīmija» – pulksten 16.30.

Pasākums notiks angļu, krievu un latviešu valodā.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja ancite attēls

Un tagad izstāstiet...kā ir iespējams aizvest bērnu, ja vecākiem jāstrādā??? Ne skola, ne dārziņš arī nav ieinteresēti doties ekskursijā un iepazīstināt bērnus ar zinātni....brīžiem ir sajūta, ka šādi rīkoti pasākumi ir tikai ķeksīša pēc, vai arī paredzēti tiem bērniem, kuru vecāki darba dienās atpūšas...
Lietotāja Fans #1 attēls

Tas tak miķelis, mazais zirnekļcilvēks

Pievienot komentāru

Saistītie raksti