Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

«Gudro vecāku skolā» stāstīs par kustību attīstību un spēlēšanos

Ritma Gaidamoviča
Arī šogad Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) turpinās piedāvāt bezmaksas semināru ciklu «Gudro vecāku skola» vecākiem, audžuvecākiem, auklēm un visiem, kuri audzina bērnus vecumā no 0 līdz 7 gadiem. Pirmā nodarbība šogad notiks 15. janvārī pulksten 18 ZRKAC. Tajā tiks runāts par to, kā bērns rotaļājas 1 līdz 3 gadu vecumā, par kustību attīstību un spēlēšanos.

Semināru ciklā vecākiem ir iespēja tikties ar pieredzes bagātiem bērnu psihologiem, ārstiem un bērnu attīstības speciālistiem, lai rastu atbildes un praktiskus risinājumus ļoti konkrētos bērna audzināšanas un attīstības jautājumos.

Šī gada pirmās nodarbības, kas notiks 15. janvārī, tēma ir «Kā rotaļājas bērns 1 – 3 gadu vecumā. Kustību attīstība un spēlēšanās». Semināru vadīs fizioterapeite, bērnu attīstības speciāliste un četru bērnu mamma Klaudija Hēla. Semināra gaitā tiks runāts par kustību attīstību un to nozīmi no 1 līdz 3 gadu vecumam, par to, kas to traucē un kavē, par brīvās spēlēšanās būtību, nosacījumiem un nozīmi, spēlēšanos attīstību no 1 līdz 3 gadu vecumam, kas to kavē un, kas traucē, kā arī K.Hēla sniegs nelielu ieskatu spēļu laukuma sagatavošanā. 

Šī nodarbība interesentiem ir bez maksas, nepieciešams vien iepriekš pieteikties pa tālruni 63012159, 63082101, 29222737 vai e-pastā: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Semināru cikls notiek projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta» ietvaros.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti