Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Amatu vidusskolas audzēknes izcīna godalgas «Baltic Beauty»

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Amatu vidusskolas topošās frizieres ar labiem panākumiem startējušas skaistuma industrijas izstādes «Baltic Beauty» starptautiskajā frizieru konkursā, kas nedēļas nogalē notika izstāžu centrā «Ķīpsala». Sacenšoties ar profesionāliem frizieriem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas, trīs Amatu vidusskolas audzēknes katra savā kategorijā izcīnīja 3. vietu.

Jelgavas Amatu vidusskolas pasniedzēja Jeļena Koļesņikova stāsta, ka pavisam konkursā piedalījās deviņi skolas audzēkņi – astoņas meitenes un viens puisis –, veidojot frizūras dažādās kategorijās. Jāuzsver, ka šis ir nevis profesionālo skolu audzēkņu konkurss, bet gan starptautisks frizieru meistaru konkurss, kurā mūsu un arī Daugavpils topošie frizieri sacentās ar pieredzējušiem frizieriem. Trīs Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņu veikums starptautiskajā konkursā novērtēts ar bronzas godalgu. 3. vietu kategorijā «Vakara frizūra gariem matiem» izcīnīja Vanda Šņore (1. kurss), kategorijā «Vakara frizūra īsiem matiem» – Evelīna Anna Guzlēna (2. kurss), bet Karīna Sokolova (3. kurss) 3. vietu izcīnīja kategorijā «Ikdienas frizūra īsiem matiem». Pasniedzēja J.Koļesņikova stāsta, ka katrā no šīm kategorijām sacentās ap 20 meistaru. «Jāpiebilst, ka mums ir arī vairākas 4. un 5. vietas, tostarp 4. vietu izcīnīja Veronika Lipača, kura vienīgā no mūsu skolas veidoja vīrieša ikdienas frizūru,» norāda pasniedzēja.

Katram dalībniekam konkursa darbs bija jāsagatavo 25–30 minūšu laikā, un to, nezinot darba autoru, slēgtā balsošanā vērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija meistari no Latvijas, Vācijas, Igaunijas un Baltkrievijas.

«Vērtīgākais ieguvums no šī konkursa, protams, ir pieredze un iespēja paplašināt savu redzesloku. Godalgas dod apliecinājumu tam, ka mēs spējam konkurēt starptautiskā vidē, kas paaugstina arī pašvērtējumu kā audzēkņiem, tā pedagogiem,» tā J.Koļesņikova.

Jāpiebilst, ka audzēkņiem sagatavoties konkursam palīdzēja pasniedzējas J.Koļesņikova un Olga Panfjorova.

Foto: no J.Koļesņikovas arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti