Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Aiz muguras – pusgadsimts

Ilze Knusle
Smaidi, silti apskāvieni, priekpilni saucieni, kopīgas bildes gan pie fotosienas, gan kādreizējās skolas gaiteņos, sarunas no sērijas «Kad mēs mācījāmies» un pozītīvas emocijas sestdien piepildīja Jelgavas tehnikumu – izglītības iestādē uz 50. gadu jubileju pulcējās absolventi un bijušie un esošie pedagogi un iestādes vadītāji.

Jelgavas tehnikums tika izveidots 1969. gada septembrī, un toreiz profesionālās izglītības iestādi sauca par Jelgavas 45. profesionāli tehnisko vidusskolu celtniekiem. Pirmajā gadā tika uzņemti 522 audzēkņi. No 2012. gada skolu sauc par Jelgavas tehnikumu, bet absolventi to zina arī kā Jelgavas Tehnisko liceju un Jelgavas Amatniecības vidusskolu.

Par godu skolas apaļajai jubilejai, izdota grāmata «Jelgavas tehnikumam 50». «Grāmatā apkopoti 33 cilvēku atmiņu stāsti – intervijas ar bijušajiem skolas darbiniekiem un audzēkņiem,» norāda tehnikuma direktore Janīna Rudzīte. Atmiņu stāstus pierakstīja un apkopoja tehnikuma latviešu valodas skolotāja Santa Igaune. Izdevums būs pieejams Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Jelgavas pilsētas bibliotēkā un skolas bibliotēkā.

Absolventus priecēja uzrunas, atmiņu stāsti, tagadējo tehnikuma audzēkņu priekšnesumi, mobilā fotostudija, svētku torte, balle un vakarā – uguņošana.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Es attēls

Vislabākā skola ever!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti