Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

VID praktiskajā seminārā – par gada pārskata un deklarācijas iesniegšanu

Anastasija Miteniece
Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi, 20. martā pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un Jelgavas pašvaldības bezmaksas seminārs par gada pārskata un gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu. Interesenti aicināti pasākumam reģistrēties iepriekš.

ZRKAC vienlaikus notiks divi semināri datorklasēs: viens būs saimnieciskās darbības veicējiem par pārskata sagatavošanu un iesniegšanu elektroniskās deklarēšanas sistēmā jeb EDS, bet otrs – fiziskām personām par gada ienākumu deklarācijas sagatavošanu un iesniegšanu EDS. «Semināra dalībnieki aicināti ņemt līdzi visus nepieciešamos dokumentus un pieejas kodus EDS,» aicina ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone, papildinot: vēlams iepriekš elektroniskā formātā sagatavot arī čekus, kas būs jāpievieno deklarācijai.

VID praktiskie semināri par gada pārskata un gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu jau notika marta sākumā, un tie guva lielu jelgavnieku atsaucību. Kā norāda L.Miķelsone, iedzīvotāji izmantoja iespēju saņemt praktiskus padomus un palīdzību no VID speciālistiem gada ienākumu deklarācijas sagatavošanā un iesniegšanā EDS, kā arī uzdeva individuālus jautājumus saistībā ar saviem ienākumiem.

Jautājumus speciālistiem jelgavnieki varēs uzdot arī seminārā 20. martā pulksten 10 ZRKAC Svētes ielā 33. Interesenti gan aicināti iepriekš pieteikties, jo vietu skaits datorklasē ir ierobežots. Pieteikties var pa tālruni 63012155, 63082169 vai e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Jāpiebilst, ka deklarāciju no 1. marta var iesniegt elektroniski vai klātienē VID klientu apkalpošanas vietā Lielajā ielā 6. Būtiski uzsvērt, ka deklarāciju iesniegšana notiek ne vien klātienē pie VID konsultantiem, bet arī jebkurā no trim klientu apkalpošanas centra e-kioskiem jeb datoriem – vajadzības gadījumā arī šajā vietā var lūgt konsultantu palīdzību. Jelgavā klienti tiek pieņemti trīs dienas nedēļā: pirmdienās no pulksten 9 līdz 18 un otrdienās un ceturtdienās no pulksten 9 līdz 17.

Praktiskais seminārs par gada pārskata un deklarācijas iesniegšanu ZRKAC notiks arī 2. aprīlī.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti