Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Pirmdiena, 2019. gada 17. JūnijsVārda dienu svin: Artūrs, Artis

Vēl var pieteikties dalībai Ledus skulptūru festivāla tirdziņā

Jana Bahmane
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Kultūra» aicina amatniekus, tirgotājus un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus pieteikties gardumu un suvenīru tirdziņam, kas Jelgavā notiks 21. starptautiskā Ledus skulptūru festivāla laikā no 8. līdz 10. februārim. Tirgotāji pieteikumus var iesniegt līdz 25. janvārim, savukārt līdz 15. janvārim pieteikumi tiek gaidīti no sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Jāpiebilst, ka tirdzniecības vietu skaits ir ierobežots.

Dalībai tirdziņā īpaši aicināti pieteikties tie amatnieki, ražotāji vai individuālie komersanti, kuru piedāvātajā preču klāstā ir Jelgavu un Latviju prezentējoši pārtikas un nepārtikas izstrādājumi vai suvenīri un preces, kas atbilst tematikai «Kino». Tāpat aicināti pieteikties sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji – tostarp izbraukuma kafejnīcas un bāri, uzkodu, karsto un auksto dzērienu tirgotāji.

Tirdziņš norisināsies trīs vietās – Jāņa Čakstes bulvārī, Pasta salā un stāvlaukumā pie Pasta salas.

Iesniegt elektronisko pieteikumu var mājaslapā www.festivali.jelgava.lv. Tur arī atrodams tirdzniecības, izklaides un ēdināšanas sektora kārtības nolikums. Jāpiebilst, ka tirdzniecības vietu skaits ir ļoti ierobežots.

Jāatgādina, ka dalībai 21. starptautiskajā Ledus skulptūru festivālā apstiprināti 30 profesionāli tēlnieki no septiņām valstīm – Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, ASV, Kanādas un Latvijas –, kuri nedēļas laikā ledū iedzīvinās festivāla tēmu «Kino». Šoreiz Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» organizētajam skiču konkursam kopumā tika iesūtītas 97 ledus skulptūru skices, no kurām 45 tiks īstenotas festivālā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti