Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Var pieteikties Ziemassvētku dāvanu tirdziņam

www.jelgavasvestnesis.lv
Decembra pirmajā svētdienā, 2. decembrī, pulksten 17 Hercoga Jēkaba laukumā tiks iedegta Lielā pilsētas egle, bet pirms un pēc šī notikuma, no pulksten 15 līdz 18, turpat notiks mazais Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kurā ar Ziemassvētku raksturīgiem kārumiem un dāvaniņām aicināti piedalīties vietējie amatnieki un tirgotāji.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» kultūras darba speciāliste Santa Sīle norāda, ka tirdziņš iecerēts pavisam neliels un īpaši tajā tiek aicināti piedalīties jelgavnieki un interesenti no tuvējās apkārtnes. «Tirdziņā iecerēts piedāvāt egļu un mājokļa rotājumus, Adventa vainadziņus, dekoratīvas sveces, piparkūkas, konfektes un citus Ziemassvētku laiku raksturojošus kārumus un dāvaniņas, karstos dzērienus vai kādu uz vietas gatavotu našķi,» tā S.Sīle, papildinot, ka popkorna un cukurvates tirgotāji dalībai tirdziņā netiks apstiprināti.

Par vēlmi piedalīties tirdziņā interesenti aicināti informēt pa e-pastu santa.sile@kultura.jelgava.lv. Sazinoties varēs saņemt arī pasākuma nolikumu un pieteikuma veidlapu. Jāpiebilst, ka pieteikumus var sūtīt līdz 23. novembrim vai kamēr vēl būs brīvas tirdzniecības vietas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru