Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Sveic gada uzņēmējus Zemgalē

www.jelgavasvestnesis.lv
Ceturto reizi aizvadīts pasākums «Gada uzņēmējs Zemgalē 2019», kurā tiek godināts pa vienam uzņēmumam no katras Zemgales Plānošanas reģionā ietilpstošās pašvaldības. Jelgavas pilsētas pašvaldība šogad balvai izvirzīja plastmasas cauruļu ražotāju «Evopipes».

Laureāti tika godināti svinīgā pasākumā 29. novembrī Rundāles pilī. Katrs no viņiem saņēma Atzinības rakstu, piemiņas velti un naudas balvu 500 eiro vērtībā.

Pasākumā «Gada uzņēmējs Zemgalē 2019» tiek godināti pa vienam uzņēmumam no visām 22 Zemgales Plānošanas reģionā ietilpstošajām pašvaldībām. Titulam var tikt virzīts vidējais un mazais uzņēmums, kas reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentam nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā. Vērā tiek ņemti arī citi kritēriji, piemēram, uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uzpašvaldības, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu, tāpat pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte.

Foto: Zemgales Plānošanas reģions/Ruslans Antropovs

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Reno attēls

Nu malači !! Prieks par tevi !

Pievienot komentāru

Saistītie raksti