Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Studenti un uzņēmēji tikšanās laikā vienosies par sadarbību

www.jelgavasvestnesis.lv
14. februārī pulksten 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jelgavas Biznesa inkubatorā notiks pasākums «Īstā telpa» – tajā studenti varēs satikt uzņēmējus un, iespējams, vienoties par turpmāku sadarbību.

Jelgavas Biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Agnese Oļševska norāda, ka pasākumā aicināti piedalīties gan uzņēmēji, kuri meklē papildspēkus savai komandai, gan arī studenti, kuri ir prakses vietas meklējumos, vēlas piestrādāt vai, piemēram, domā tēmu maģistra darbam. «Sadarbības veidošana ir cilvēku pašu rokās, taču mēs palīdzēsim studentam un uzņēmējam satikt vienam otru,» tā A.Oļševska.

Viņa norāda, ka pasākuma gaitā katram studentam būs trīs minūtes, lai prezentētu sevi uzņēmējiem – savas zināšanas un pieredzi, vēlamo darbības jomu, kā arī mērķi, ar kādu ir nācis uz pasākumu. Studentiem, kuri vēlas pieteikt dalību pasākumā, iespējams reģistrēties mājaslapā. Jāpiebilst, ka pasākuma organizatori pēc reģistrācijas nosūtīs arī prezentācijas paraugu.

Savukārt uzņēmējiem pēc studentu prezentācijām būs iespēja uzrunāt tos cilvēkus, kurus viņi redz savā komandā. Tie uzņēmēji, kuriem ir aktuāli paplašināt komandu, reģistrēties pasākumam var mājaslapā.

Jāpiebilst, ka iepriekšēja reģistrācija ir obligāta, jo vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru