Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Stāstīs par veidiem, kā motivēt darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Otrdien, 18. septembrī, viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2 no pulksten 10 līdz 12 norisināsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas organizētais seminārs «Eneagramma biznesā. Kam? Kā? Kāpēc? Un kas vēl», kura laikā interesenti varēs uzzināt par to, kā ar dažādiem paņēmieniem prasmīgi pārliecināt un motivēt darbiniekus, klientus un partnerus.

Pasākuma organizatori LTRK norāda, ka eneagramma ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta deviņus īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Ņemot vērā, ka biznesā aktuālākā ir rīcība, seminārā varēs uzzināt, kā panākt to, lai kāds – darbinieks, padotais, klients vai partneris – rīkotos attiecīgi vēlamajam. Tas būs iespējams, saprotot, kas konkrēto cilvēku motivē.

Par eneagrammu un enneatipiem jeb deviņiem motivācijas veidiem, eneagrammas pielietojumu biznesā, kā arī pozitīvajiem piemēriem interesentus iepazīstinās pārmaiņu un izaugsmes veicinātāja Inta Santa. Speciāliste ar individuālajām un komandu apmācībām nodarbojas kopš 2010. gada un 2014. gadā kļuvusi par starptautiski sertificētu eneagrammas, koučinga un biznesa treneri.

Vairāk par semināra tematu var uzzināt mājaslapās www.enneagramcoaching.lv, www.intasanta.lv un www.eneagrammabiznesā.lv.

Dalība seminārā LTRK biedriem vienam uzņēmuma pārstāvim ir bez maksas, savukārt katram nākamajam – 10 eiro plus PVN. Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalības maksa ir 20 eiro plus PVN. Reģistrēties semināram iespējams zvanot pa tālruni 28646086 vai rakstot pa e-pastu jelgava@chamber.lv.

Foto: savedelete.eu

Viedokļi

Pievienot komentāru