Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Slimnīca «Ģintermuiža» aicina darbā ekonomistu

Anastasija Miteniece
Slimnīca «Ģintermuiža» aicina darbā pieredzējušu ekonomistu, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums.

Prasības kanidātam, kurš pretendēs uz ekonomista vakanci, ir augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs, atbildīga attieksme pret darbu, precizitāte, analītiska domāšana un labas komunikācijas prasmes. Tāpat augstu tiks vērtētas prasmes darbā ar programmu «Microsoft Excel» eksperta līmenī un valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī. Kandidātam vēlamas arī teicamas prezentēšanas prasmes, tai skaitā angļu valodā. Darba pienākumi ekonomista amatā būs uzņēmuma saimnieciskās darbības analīze, budžeta sastādīšana, kā arī dalība pārrobežu sadarbības projektos. Pieteikšanās termiņš vakancei ir 12. martam pulksten 16, nosūtot pieteikuma vēstuli ar profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju pa e-pastu personals@gintermuiza.lv ar norādi «ekonomists» vai iesniedzot to personīgi slimnīcas personāla nodaļā Jelgavā, Filozofu ielā  69. Solītā atalgojuma apmērs šajā amatā ir no 1000 eiro.

Tāpat NVA izsludinājusi arī vairākas jaunas vakances dažādu citu jomu speciālistiem. Piemēram, pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» aicina darbā mākslīgo būvju strādnieku, «Jelgavas tipogrāfija» meklē reproiekārtas operatoru, bet Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs – programmētāju. Uzņēmums «CLE Baltic» Peldu ielā 7 aicina darbā administratoru, savukārt AS «Sadales tīkls» – elektrotīklu dispečeri un elektroinženieri.

Tāpat aizvien darba piedāvājumi ir dažāda profila būvniekiem, metālapstrādes jomas speciālistiem, pavāriem un viesmīļiem, interešu izglītības pedagogiem, aprūpētājiem un sociālajiem darbiniekiem, kā arī medicīnas jomas speciālistiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru