Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Skolēnu mācību uzņēmumi tirgosies «Vivo centrā»

Anastasija Miteniece
Koka pulkstenis, «punča» soma, kosmētika no dabīgām izejvielām, atstarojoši aksesuāri un dizaina apģērbs – šie un vēl vairāk nekā 80 citi produkti tiks prezentēti un tirgoti tradicionālajā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgū «Cits bazārs», kas 12. februārī no pulksten 14 līdz 17 norisināsies tirdzniecības centrā «Vivo centrs» Katoļu ielā 18.

«Tradicionālais pilsētas gadatirgus ir izaudzis par reģionālu pasākumu – šogad vēl bez pilsētas izglītības iestādēm tirdziņā piedalīsies arī jaunieši no citām Latvijas vietām, piemēram, Rīgas un Ikšķiles,» stāsta Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle, skaidrojot, ka šobrīd pasākumam jau pieteikušies vairāk nekā 80 SMU, kuri prezentēs un pārdos gan jau zināmus un uzlabotus, gan jaunus produktus. Piemēram, pārdošanā nonāks lūpu balzams no dabīgām izejvielām, kura radīšanai izmantotas ēteriskās eļļas, dažāda izmēra klades ar koka vākiem, kuros iededzināti Latvijas simboli, dizaina lampas, kas rada zvaigžņotas debess efektu, kā apģērbi ar interesantu apdruku, piemēram, pazīstamu personību siluetiem un spilgtākajiem citātiem. Tāpat pircējiem būs pieejami koka, papīra, tekstila, ādas un keramikas izstrādājumi, kosmētika, dekorēšanas piederumi, suvenīri un citi produkti. Jāpiebilst, ka tirdziņš notiks abos «Vivo centra» stāvos.

Gadatirgus norises laikā jauniešus, kuri prezentēs un pārdos savu SMU ražojumus, vērtēs komisija. Pasākuma gaitā tiks noskaidroti labākie SMU vairākās nominācijās: «Kvalitatīvākais produkts», «Videi draudzīgākais produkts», «Inovatīvākais produkts», «Labākā pārdošanas komanda», «Labākā reklāma», «Labākais stends», «Labākā dāvana». Tiks pasniegtas arī žūrijas locekļu Simpātijas balvas.

Pasākumu organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti