Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Silvas» bistro un tējas namiņš apbalvoti konkursā «Labākais tirgotājs 2017»

Ritma Gaidamoviča
Sveikti konkursa «Labākais tirgotājs 2017» uzvarētāji. Konkursa Galveno balvu saņēmuši arī SIA «Viktorija B» bistro «Silva» un tējas namiņš. «Šī balva ir nozīmīga ar to, ka vērtējumu mūsu darbam un izskatam sniedz jomas profesionāļi. Eksperti no malas ierodas kā slepenie klienti – mēs nezinām, kurā dienā tas var notikt, lai iepriekš sagatavotos. Līdz ar to par kvalitāti ir jādomā nepārtraukti,» atzīst uzņēmuma vadītāja Sandra Blūmane.

Bistro par labāko tirgotāju atzīts jau gadu pēc kārtas, bet tējas namiņam galvenā balva tikusi pirmo reizi, savukārt kafejnīca-konditoreja «Silva» iekļuvusi starp uzvarētājiem. S.Blūmane norāda, ka uzņēmums šim konkursam jau vairākus gadus piesakās pats, jo sacensība piedodot dzirkstelīti ikdienas darbam un mudina katru dienu domāt par kvalitāti. «Zinu, ka visi mūsu darbinieki strādā pēc labākās sirdsapziņas. Taču, mūsuprāt, lielāki vai mazāki konkursi neļauj palaisties un liek augstu līmeni noturēt katru dienu. Viens ir klientu vērtējums, atsauksmes, aizrādījumi, kurus cenšamies ņemt vērā, taču pavisam cits – ekspertu, kuri uz mums paskatās no malas un var mūs salīdzināt Latvijas mērogā. Katru reizi pēc konkursa saņemam detalizētu izvērtējumu, kurā norādīti mūsu plusi un klupšanas akmeņi. Tas ļauj saprast, kur esam, uz ko mums vēl jāstrādā,» atzīst S.Blūmane.

Viņa atzīst, ka saņemt balvu, protams, ir patīkami, jo darbs atzinīgi novērtēts, taču tā ir liela atbildība – noturēt kvalitāti un nepievilt savus klientus. «Zinām, ka pēc balvas klienti sāk vērtēt kritiskāk,» piebilst S.Blūmane.

Konkursā «Labākais tirgotājs» objektus vērtē ekspertu komisija, kas kā slepenie pircēji gada laikā apbraukā Latvijas uzņēmumus, kuri pieteikušies konkursam. Katrs uzņēmums tiek vērtēts pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, tīrība, iekārtojums, darbinieku laipnība, ēdināšanas iestādēs – arī ēdiena kvalitāte, vai ir dažādas informatīvas norādes, darbinieku vizuālais tēls un citi. Maksimālais punktu skaits ir 100, un Galveno balvu saņem tie, kuri sasnieguši vai pārsniedz 98 punktu atzīmi.  

Konkursa «Latvijas Labākais tirgotājs 2017» finālam tika izvirzīti 52 objekti no 124 dalībniekiem. No konkursa finālistiem 17 ir tirdzniecības vietas, 20 – ēdināšanas objekti, astoņas – aptiekas, divas – viesu mājas un viesnīcas, četras – degvielas uzpildes stacijas un viens – lauku tūrisma objekts. Šogad Galveno balvu saņēma 12 uzņēmumi, par uzvarētājiem atzīti 15, laureāta diplomus izpelnījās 17 un dalībnieka diplomu saņēma astoņi konkursa finālisti.

Konkursu «Labākais tirgotājs» rīko Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Foto: Santis Zībergs un publicitātes foto

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti