Meklēšanas forma

Lietusgāzes 11 °C Vēja vēsma, 1.4 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Sākas balsošana par energoefektīvāko ēku Latvijā; nominantu vidū ir arī Vīgriežu ielas nams

www.jelgavasvestnesis.lv
Konkursa «Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019» organizatori aicina iedzīvotājus iesaistīties balsošanā un līdz 18. jūnija pulksten 23.59 balsot par vizuāli simpātiskāko konkursam pieteikto energoefektīvāko ēku Latvijā. Jelgavā ir iespēja balsot par renovēto namu Vīgriežu ielā 30.

Jūnija sākumā jau notika Vīgriežu ielas 30. nama vērtēšana – 10 cilvēku liela komanda, kurā pārstāvēti dažādu jomu speciālisti, vērtēja dažādus aspektus. Katrs atbilstoši savai specialitātei viņi pievērsa uzmanību renovācijas gaitā veikto būvdarbu kvalitātei, apkures un ventilācijas sistēmas risinājumiem, logiem un durvīm, elektrības izbūves risinājumiem, kā arī citiem tehniskiem kritērijiem. Savukārt šobrīd savu viedokli par vizuāli simpātiskāko konkursam pieteikto energoefektīvāko ēku aicināti izteikt iedzīvotāji. To iespējams izdarīt mājaslapāĒka, par kuru nobalsos visvairāk iedzīvotāju, saņems konkursa Simpātiju balvu.

Noslēguma pasākums un konkursa laureātu paziņošana plānota 20. jūnijā. Kopumā konkursā tika iesniegti 27 projektu pieteikumi.

Konkurss «Energoefektīvākā ēka Latvijā» tiek organizēts jau astoto gadu. To organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un žurnālu «Būvinženieris».

Foto: energoefektivakaeka.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti