Meklēšanas forma

Lietusgāzes 11 °C Vēja vēsma, 1.4 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Restorāns «Tornis» vēris durvis apmeklētājiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien no pulksten 17 Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 8. stāvā darbu sācis jaunais restorāns «Tornis». «Satraukums ir, bet ticu, ka mums izdosies un jelgavniekiem un pilsētas viesiem patiks,» šodien, pirms restorāna atvēršanas, atzina viena no restorāna izveidotājām Kristīne Caunīte.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka restorānu «Tornis» Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 8. stāvā izveidojušas divas jelgavnieces – K.Caunīte un Linda Pūce –, kuras uzvarēja Jelgavas reģionālā Tūrisma centra izsludinātajā konkursā par nomas tiesībām uz restorāna telpām. Šodien no pulksten 17 restorāns atvērts klientiem.

Restorānā ēdienus gatavos no vietējiem produktiem, galvenokārt no Jelgavas novadā ražotajiem. Pamatojoties uz šo koncepciju, ēdienkarte tiks mainīta atbilstoši sezonai.

Restorānā «Tornis» tiks nodrošināts darbs 16 cilvēkiem. Komanda šobrīd praktiski ir nokomplektēta, taču restorāns labprāt aicinātu pievienoties vēl vienu pavāra palīgu. Interesenti par vakanci aicināti sazināties, rakstot pa e-pastu restoranstornis@gmail.com. 

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Savejais attēls

Protams lai izdodas bet nu vnk karbonades un kotletes tur nepiestaves... Lai tas restorans elpotu tur vjg 20k apgrozijumu menesi...

Pievienot komentāru

Saistītie raksti