Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Restorāns «Parks» iesaistās daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmā

Anastasija Miteniece
Bistrobārs un restorāns «Parks» iesaistījies valsts atbalsta programmā daudzbērnu ģimenēm – ar Latvijas Goda ģimenes apliecību «3+ Ģimenes karte» ēdināšanas iestādes viesi var saņemt atlaidi.

Bistrobāra un restorāna «Parks» vadītāja un līdzīpašniece Santa Zaķevica stāsta, ka uzņēmums jau kopš pirmās dienas strādā pie tā, lai nodrošinātu ģimenēm draudzīgu vidi – bērnu stūrīti, gana ērtu iespēju ar bērniņu apmeklēt labierīcības, kā arī bērnu ēdienkarti. «Iesaistīšanās daudzbērnu ģimeņu valsts atbalsta programmā mums bija loģisks solis, lai turpinātu nodrošināt ģimenēm draudzīgu vidi. Turklāt daudzi mūsu pastāvīgie klienti ir cilvēki, kuri iepriekš apmeklēja un daudzbērnu ģimenes atlaidi saņēma restorānā «Hercogs», kas šajās telpās atradās agrāk,» skaidro S.Zaķevica.

Viņa norāda, ka, pētot daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmā iesaistīto uzņēmēju piedāvājumu, redzams, ka citviet pārsvarā tiek piedāvāta 10 procentu atlaide, bet uzņēmums nolēma piešķirt 15 procentu atlaidi. «Ikdienā daudzbērnu ģimenes jau saskaras ar ievērojamiem tēriņiem, tāpēc tad, kad visa ģimene devusies pusdienās ārpus mājas, pie mums, vēlējāmies nodrošināt jūtamu atlaidi,» tā S.Zaķevica, papildinot, ka šo iespēju atzinīgi novērtējušas jau vairākas ģimenes.

Turpinot veidot restorānu kā ģimenēm draudzīgu vietu, no nākamā gada tajā plānots organizēt māmiņu pēcpusdienas – kopīgas tematiskas tikšanās. S.Zaķevica aicina uz sadarbību arī interesentus, kuriem ir idejas un vēlme piedalīties šādas iniciatīvas organizēšanā. Sazināties ar restorāna vadītāju iespējams pa e-pastu info@restoransparks.lv.

Jāpiebilst, ka Latvijas Goda ģimenes apliecības piedāvātās atlaides iespējams izmantot, iegādājoties preces un pakalpojumus uzņēmumos, kuri pievienojušies daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai. Visu daudzbērnu ģimenēm draudzīgo uzņēmumu sarakstu iespējams apskatīt mājaslapas godagimene.lv sadaļā «Atlaides ar karti».

Šobrīd Latvijā izsniegtas 30 235 pieaugušo «3+ Ģimenes kartes» kartes un 22 517 bērnu kartes. Jelgavā izsniegtas 994 «3+ Ģimenes kartes» kartes, no kurām 370 saņēma pieaugušie, bet 624 – bērni.

Foto: no S.Zaķevicas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti