Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Raiņa ielā būs «Pica Lulū»

Anastasija Miteniece
Maija beigās Raiņa ielā 20, kādreizējās mūzikas kluba «Melno cepurīšu balerija» telpās, tiks atvērta picērija «Pica Lulū». Kā norāda SIA «Later LTD» direktore Maija Zariņa, jaunajā vietā tiks pieņemti ap 20 darbinieku un šobrīd uzņēmums turpina aktīvi komplektēt darbinieku komandu, aicinot darbā picu cepējus, kasierus un šoferus.

M.Zariņa stāsta, ka uzņēmums dibināts 1993. gadā un šajā laikā «Lulū» picērijas atvērtas 12 vietās Rīgā un Ādažos. Jelgava būs pirmā reģionālā un 13. picērija zem «Pica Lulū» zīmola. «Vēlējāmies paplašināties un sasniegt jaunu auditoriju, tādēļ, rūpīgi izanalizējot tirgus situāciju, nonācām pie Jelgavas,» skaidro uzņēmuma direktore. Viņa gan uzsver, ka ilgāks laiks pagājis, meklējot piemērotas telpas. «Mums bija nepieciešamas gana plašas telpas pilsētas centrālajā daļā,» raksturo M.Zariņa, skaidrojot, ka izvēlētajā vietā Raiņa ielā 20 bija piemērota platība, tomēr, lai vieta atbilstu uzņēmuma kvalitātes kritērijiem, šobrīd tur notiek būvniecības darbi. Proti, tiek pārcelta un izbūvēta jauna virtuve, tualete un, sekojot vienotai picēriju koncepcijai, citādi iekārtota pārējā platība. Pēc šā brīža aplēsēm, vietas labiekārtošanā tiks ieguldīti vairāk nekā 100 000 eiro.

Runājot par konkurenci, M.Zariņa atzīst – ātrās ēdināšanas jomā Jelgavā tā ir gana liela, tomēr uzņēmums zina, kā iekļauties tirgū ar aktuālu piedāvājumu. Pirmkārt, picērija būs atvērta 24 stundas diennaktī, bet papildu tam pilsētā un tuvākajā apkaimē darbosies arī diennakts piegāde. «Tāpat, kā tas ir Rīgā, darbosies arī jau iecienītā akcija, proti, ja nepiegādājam picu 49 minūtēs vai attālākās vietās – 69 minūšu laikā – pircējs picu saņem par brīvu,» tā viņa. «Protams, pirms ieguldīt ievērojamas investīcijas, mēs apzinājām gan esošo tirgus situāciju, gan iedzīvotāju skaitu un aktivitāti. Lai gan neesam tie lētākie, mūsu niša ir ātrums un kvalitāte, kas liek izvēlēties mums par labu,» tā viņa.

Jāpiebilst, ka šobrīd tiek komplektēts arī Jelgavas picērijas darba kolektīvs – aizvien tiek meklēti cepēji, kasieri un šoferi. Kā norāda M.Zariņa, darbā tiek aicināti arī studenti un cilvēki, kuri vēlas strādāt nepilnu slodzi. Interesenti, kuri vēlas vairāk uzzināt par darba nosacījumiem, aicināti sūtīt pieteikumu pa e-pastu aija@lulu.lv. Uzņēmumuma pārstāvji uzsver, ka pret saviem darbiniekiem ir sociāli atbildīgi un darba alga vakantajās darba vietās, ja darbinieks strādā pilnu slodzi un izpilda darba plānu, pārsniedz minimālo. 

Šobrīd paredzēts, ka jaunā picērija atvērsies 25. maijā.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru