Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

Pludmales kafejnīcas vietas izsole noslēgusies bez rezultāta

Anastasija Miteniece
Jelgavas pašvaldība zemes nomas izsoli Lielupes pludmalē, Krasta ielā 9, āra kafejnīcas ierīkošanai izsludināja jau divas reizes, tomēr abas reizes tā noslēdzās bez rezultāta – izsolē nepieteicās neviens pretendents. Ja tomēr kādam rodas interese par šo vietu un iespēju, potenciālais kafejnīcas ierīkotājs aicināts sazināties ar pašvaldību.

Kā norāda Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību pārvaldē, jautājumu gadījumā par zemes nomu kafejnīcas ierīkošanai turpmāk interesenti aicināti sazināties ar Pašvaldības īpašumu pārvaldes vadītāju Sigitu Beļaku pa tālruni 63005518 vai e-pastu sigita.belaka@dome.jelgava.lv.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka zemes gabals kafejnīcas ierīkošanai atrodas līdzās kāpnēm no promenādes uz pludmali un ir 130 kvadrātmetrus liels. To pretendents var iznomāt uz divām peldsezonām – šovasar līdz 15. septembrim un nākamgad no 15. maija līdz 15. septembrim. Izsolēs, kas līdz šim norisinājās, zemes nomas sākumcena bija noteikta 25 eiro apmērā (bez PVN).

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti