Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Plāno izveidot piedzīvojuma brauciena spēli par Zemgali

www.jelgavasvestnesis.lv
Pašmāju tehnoloģiju uzņēmums «Draugiem Group», investējot 100 tūkstošus eiro, radījis unikāla koncepta piedzīvojumu brauciena spēli «Roadgames». Pirmā spēle notiks 11. maijā, iekļaujot septiņus dažādu veidu atjautības uzdevumus un 500 objektus Vidzemē. Spēli plānots aizvadīt arī Zemgalē, tādēļ organizatori aicina iesaistīties tās izveidē un iesūtīt fotoobjektus vai uzdevumu jautājumus.

«Roadgames» vadītāja Liene Grenevica norāda, ka jaunizstrādātā spēle ir plaša mēroga ģeolokācijas spēle komandām reālā vidē un lietotnē. Tās koncepta pamatā ir trīs daļas – iespēja ikvienam iesaistīties spēles satura radīšanā, lietotne ar ģeolokācijas uzdevumiem un pārsteiguma pasākums dalībniekiem spēles noslēgumā.

«15 gadus mūsu veidotā spēle bijusi ikgadējs saliedēšanās pasākums kolēģiem, septiņus gadus – klientiem un trīs – Draugiem.lv lietotājiem. Tikai pirms gada nolēmām to piedāvāt ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē. Pašiem ceļojot, vienmēr bijis azarts atrast un apmeklēt vietas, kuras ceļvedī nav minētas vai par kurām zina pastāstīt tikai vietējie. Lai «Roadgames» kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu ikvienam, esam pilnveidojuši spēli ne tikai tehnoloģiski, bet arī saturiski,» norāda L.Grenevica, piebilstot: lai piedalītos spēlē Vidzemē, jāreģistrējas interneta vietnē www.roadgames.lv.

Nākotnē spēli plānots aizvadīt arī Zemgalē, tādēļ organizatori jelgavniekus aicina iesaistīties tās izveidē un iesūtīt fotoobjektus vai uzdevumu jautājumus. Veidojot spēles saturu, tajā iekļauti uzdevumi fizisko un prāta spēju pārbaudīšanai, iepazīstot Latviju un nokļūstot vietās, kurās iepriekš nav būts. Uzdevumi ir dažādu veidu un grūtības pakāpes. Savu spēles punktu var izveidot ikviens spēles mājaslapā.

Plānots, ka spēles uzdevumi lietotnē www.roadgames.lv būs pieejami spēles starta dienā pulksten 10. Tātad Vidzemes posma uzdevumi tiks publicēti 11. maijā pulksten 10. Komandām, startējot no jebkuras vietas, ir jāizplāno maršruts tā, lai septiņu stundu laikā savāktu pēc iespējas vairāk punktu. Spēles beigās komandai jānokļūst finišā, kas tiks izziņots drīzumā. Komandas sastāvs – divi līdz pieci cilvēki. Piedalīties var personas, kuras sasniegušas vismaz 13 gadu vecumu, bet būt par autovadītāju – tikai tas dalībnieks, kuram ir atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Spēles «Roadgames» aplikācija iOS un Android viedtālruņiem tiks piedāvāta aprīlī.

Spēle par Vidzemi interesentiem būs pieejama arī pēc 11. maija.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru