Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Par «Fortum» biznesa vadītāju Latvijā iecelts Andris Vanags

www.jelgavasvestnesis.lv
No šodienas, 10. jūnija, par Somijas enerģētikas korporācijas «Fortum» biznesa vadītāju Latvijā iecelts SIA «Fortum Latvia» valdes priekšsēdētājs un Jelgavas biomasas koģenerācijas stacijas vadītājs Andris Vanags.

Uzņēmumā informē, ka līdzšinējā «Fortum» biznesa vadītāja Latvijā Jūlija Sundberga ir pieņēmusi jaunus darba izaicinājumus ārpus «Fortum». «Fortum» stratēģijas īstenošanu Latvijā turpinās A.Vanags, galveno uzmanību veltot energoefektīvu un aprites ekonomikā balstītu enerģētikas risinājumu ieviešanai. Tāpat viņš turpinās pildīt Jelgavas biomasas koģenerācijas stacijas vadītāja pienākumus.

A.Vanagam ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze enerģētikas nozarē, projektu vadīšanā un uzraudzībā, kā arī uzņēmumu vadīšanā. Viņš koncernā «Fortum» strādā kopš 2014. gada, aktīvi darbojas Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas padomē, Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijā, Vēja enerģijas asociācijā un Somijas Tirdzniecības palātā.

Latvijā «Fortum» nodrošina centralizēto siltumapgādi vairāk nekā 16 000 mājsaimniecību un 170 juridiskajiem klientiem Jelgavā, piegādā siltumenerģiju Daugavpilī, ražo elektroenerģiju koģenerācijas stacijās un nodarbojas ar jaunu atjaunojamās enerģijas un aprites ekonomikas projektu attīstīšanu.

Foto: no uzņēmuma arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti