Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Norēķināties par apkuri varēs arī «Maxima» kasē

Ilze Knusle
Lai klientiem piedāvātu plašākas un ērtākas iespējas norēķināties par «Fortum» sniegtajiem pakalpojumiem, sākot ar jūliju, jelgavniekiem būs iespēja rēķinu par siltumapgādes pakalpojumiem samaksāt arī jebkura veikala «Maxima» kasē.

«Fortum» pārstāve Guntra Matisa informē, ka rēķinos, ko klienti saņems, sākot no jūlija, būs iekļauts speciāls svītrkods, kas dos iespēju tos apmaksāt veikalu «Maxima» kasēs visā Latvijā. Norēķinoties veikalā, maksājumu varēs veikt gan ar skaidru, gan bezskaidru naudu. Tiesa, izmantojot šo pakalpojumu, jārēķinās ar komisijas maksu – 50 centiem par viena rēķina apmaksu. «Tā kā veikalu «Maxima» kasēs jau līdz šim var norēķināties par dažādiem pakalpojumiem, tostarp komunālajiem, namu apsaimniekošanu, komunikācijām, nolēmām, ka daļai klientu varētu būt ērti pie reizes apmaksāt arī rēķinu par siltumenerģiju,» lēmumu paplašināt norēķinu iespējas skaidro G.Matisa.

Uzņēmumā norāda, ka «Fortum» rēķinus par siltumenerģiju tāpat kā līdz šim bez komisijas maksas var apmaksāt «SEB banka», «Swedbank» un bankas «Citadele» internetbankā, kā arī Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldes norēķinu punktos.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti