Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no Z-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Konferencē runās par teritoriālo reformu un tās aspektiem

www.jelgavasvestnesis.lv
5. aprīlī no pulksten 11 līdz 17 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LLU Lielajā ielā 2 rīkos forumu «Kā veicināt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi reģionos?» – pasākumā eksperti un nozares pārstāvji runās par plānoto administratīvi teritoriālo reformu, sasniedzamajiem rezultātiem, pašvaldību lomu, kā arī gaidāmajiem izaicinājumiem. Pasākumam nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Pasākuma programma ir plaša, jo tajā iekļauti daudzveidīgi ar administratīvi teritoriālo reformu saistīti jautājumi. Pašvaldību pārstāvji un jomu eksperti runās par administratīvās reformas fokusu, sasniedzamajiem rezultātiem, pašvaldību darbības efektivitāti un tās pilnveidošanas iespējām, konkurences neitralitātes principa ievērošanu, reģionu attīstības izaicinājumiem demogrāfisko un ekonomisko pārmaiņu ietekmē, publisko pakalpojumu pieejamību un digitalizāciju, Latvijas reģionālo politiku pēc 2020. gada, kvalitatīvu vispārējās izglītības iestāžu tīkla izveidi un izglītojamo telpiskās mobilitātes attīstību, Latvijas reģionu ekonomiku un daudziem citiem jautājumiem.

PILNA PASĀKUMA PROGRAMMA 

Savukārt pasākuma otrajā daļā notiks arī diskusijas « Reformas fokuss – cilvēks, infrastruktūra, uzņēmējs?» un «Kā veicināt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Latvijas reģionos?».

PIETEIKŠANĀS PASĀKUMAM 

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti