Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Jelgavas uzņēmumiem pasniegtas gada balvas uzņēmējdarbībā (+VIDEO)

www.jelgavasvestnesis.lv
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) svinīgā pasākumā godināti konkursa «Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019» uzvarētāji trīs nominācijās – «Sociāli atbildīgs uzņēmums», «Radošs uzņēmums» un «Gada debija» –, kā arī pasniegti Atzinības raksti visiem konkursa dalībniekiem.

Šis ir pirmais gads, kad Jelgavas pašvaldība organizē konkursu «Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019», kuram dalībniekus varēja izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, kā arī pats uzņēmums.

«Milzīgs paldies jums par jūsu veikumu, par jūsu izvēli veidot savu uzņēmumu Jelgavā. Pilsētas izaugsme balstās uz trīs pamatlietām – sakārtotu infrastruktūru, spēcīgu izglītības sistēmu un stipriem uzņēmumiem. Jūsu ieguldījums pilsētas attīstībā ir ļoti nozīmīgs,» sveicot konkursa uzvarētājus, uzsvēra Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Kopumā konkursā šogad tika pieteikti 28 uzņēmumi. «Diemžēl vairāki no tiem neatbilda konkursa nolikumam, kas noteica, ka uzņēmumam nedrīkst būt nodokļu parādu, tam jādarbojas mūsu pilsētā ne mazāk kā trīs gadus, kā arī uzņēmuma juridiskajai adresei jābūt reģistrētai Jelgavā. Līdz ar to konkursa komisija pēc noteiktiem kritērijiem klātienē vērtēja 18 pilsētas uzņēmumus,» skaidro konkursa komisijas priekšsēdētājs Pēteris Salkazanovs, piebilstot, ka uzņēmumi tika vērtēti pēc šādiem kritērijiem: cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā, kā arī citiem.

Konkursa vērtēšanas komisijā darbojās ne tikai pašvaldības pārstāvji, bet arī uzņēmēji – SIA «Jelgavas tipogrāfija» valdes loceklis Juris Sīlis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales uzņēmēju reģionālās padomes vadītāja vietnieks Vitālijs Upenieks, SIA «Karameļu darbnīca» valdes locekle Ilze Priževoite, kā arī LLU Tehnoloģiju un zināšanu pārneses nodaļas vadītāja Sandra Muižniece-Brasava.

Svinīgajā pasākumā tika sveikti deviņi konkursa uzvarētāji – katrā nominācija trīs, ņemot vērā darbinieku skaitu uzņēmumā. Uzvarētāji saņēma arī naudas balvas.

 

Konkursa «Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019» uzvarētāji

Nominācijā «Sociāli atbildīgs uzņēmums»

Nominācijā vērtēts uzņēmuma mikroklimats, mūsdienīgu darba vietu nodrošināšana, darbinieku iesaiste uzņēmuma mērķu sasniegšanā, jauniešu nodarbinātība, kā arī videi draudzīga saimniekošana.

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu līdz 10

SIA «INMED», Initas Žunnas ārsta prakse: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50

SIA «Zemgales tehnoloģiskais centrs»: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu vairāk nekā 51

SIA «Viktorija B»: UZŅĒMUMA VIDEO

 

 

 

Nominācijā «Radošs uzņēmums»

Izvērtēšanas kritēriji nominācijā bija jaunu produktu/pakalpojumu ieviešana, inovatīvu darba metožu izmantošana, uzņēmuma darbinieku, zinātnieku un sabiedrības iesaiste inovatīva produkta/pakalpojuma radīšanā un attīstībā, kā arī uzņēmuma eksportspēja.

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu līdz 10

Svētku sajūtas studija, Inese Meisa, saimnieciskās darbības veicēja: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50

 

SIA «JOE»: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu vairāk nekā 51

 

SIA «AKG Thermotechnik Lettland»: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Nominācijā «Gada debija»

 

Nominācijā vērtēta uzņēmuma reputācija, atpazīstamība, uzņēmuma radītais produkts vai pakalpojums un veiktās aktivitātes produkta vai pakalpojuma virzīšanai tirgū.

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu līdz 10

SIA «Austras raksti»: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50

 

SIA «Tarte»: UZŅĒMUMA VIDEO

 

Uzvarētājs uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu vairāk nekā 51

 

SIA «Cross Timber Systems»: UZŅĒMUMA VIDEO

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Video: Jelgavas pašvaldība

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti