Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina darbā veselības veicināšanas speciālistu

Anastasija Miteniece
Jelgavas Sociālo lietu pārvalde (JSLP) aicina darbā veselības veicināšanas speciālistu. Tāpat speciālistus ar medicīnisko izglītību meklē arī vairāki pilsētas un novada uzņēmumi, liecina jaunākais Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Jāpiebilst, ka februāra ieskaņā darba ņēmēji aicināti uz NVA, kur notiks tikšanās ar diviem darba devējiem par brīvajām darbavietām arī metālapstrādes un transporta nozarē.

JSLP norāda, ka galvenās prasības kandidātiem, kuri pretendēs uz veselības veicināšanas speciālista vakanci, ir augstākā izglītība veselības aprūpes jomā, kā arī pieredze organizējot veselības veicināšanas pasākumus. Vienlaikus JSLP izsludinātas arī psihologa vakances – tiek meklēts darbinieks pilnas slodzes darbam, kā arī 0,5 slodzēm. Jāpiebilst, ka plaša spektra speciālistus ar medicīnisko izglītību meklē arī citas pilsētas iestādes un uzņēmumi. Piemēram, Jelgavas dome un bērnudārzs «Vārpiņa» meklē medicīnas māsu, bet Valsts sociālās aprūpes centrs «Zemgale» aicina darbā sociālo rehabilitētāju. Jelgavas poliklīnika piedāvā darbu ergoterapeitam, savukārt SIA «Martt» aicina darbā speciālistus ar medicīnisko izglītību, piedāvājot darbu estētistam, kosmētiķim un skaistumkopšanas speciālistam.

Jāpiebilst, ka februāra ieskaņā NVA notiks tikšanās ar diviem darba devējiem par brīvajām darbavietām arī metālapstrādes un transporta nozarē. 6. februārī pulksten 12 notiks tikšanās ar darba devēju SIA «Dinair Filton», kurš izsludinājis vakancēs noliktavas darbiniekiem, komplektētājiem un locīšanas iekārtas operatoriem. Savukārt 13. februārī pulksten 12 NVA norisināsies tikšanās ar darba devēju SIA «Rīgas satiksme», kurš meklē autobusa vadītājus, autobusa, trolejbusa un tramvaja vadītājus, biļešu kontrolierus, darba normētājus, ritošā sastāva atslēdznieku, elektroatslēdznieku un ārsta palīgu.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru