Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jaunākās vakances: tehnikums meklē pedagogus

www.jelgavasvestnesis.lv
Palēnām aug vakanču skaits izglītībā, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras brīvo darba vietu apkopojums. Šobrīd Ozolnieku novadā aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju, angļu valodas un latviešu valodas un literatūras skolotāju, bet Jelgavas tehnikums meklē pedagogu profesionālajās metālapstrādes, programmēšanas un datorsistēmu programmās. Savukārt Jelgavas novada pašvaldība izsludinājusi vakanci uz Kalnciema vidusskolas direktora amatu.

Pašvaldības reģistrējušas vēl vairākas vakances. Piemēram, Jelgavas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» aicina darbā kapsētas pārzini, Jelgavas novada pašvaldība meklē arhivāru, bet Ozolnieku novada pašvaldība izsludinājusi konkursu uz pašvaldības izpilddirektora amatu.

Lielāka izvēle ir tiem, kuri meklē darbu metālapstrādē, transporta nozarē, celtniecībā, tirdzniecībā, ēdināšanā, kokapstrādē, bet darba iespējas Jelgavas apkaimē ir arī šūšanas nozarē, elektroenerģētiķiem, sociālajiem darbiniekiem. Jaunas vakances reģistrētas drošības nozarē – Jelgavas cietums aicina darbā uzraugu un apsargu.

Tāpat ir vakances dažādos ražošanas uzņēmumos. Piemēram, «Latvijas piens» aicina darbā iekārtu mehāniķi un piena produktu pārstrādātāju, topošajā šokolādes fabrikā vajadzīgs pārtikas un dzērienu tehnologs un maiņas meistars, bet dārzeņu pārstrādes uzņēmums un kartona izstrādājumu ražotne savai komandai aicina pievienoties ražošanas operatorus.

Visplašākais piedāvājums šobrīd ir mazkvalificētiem darbiniekiem: tiek piedāvāts darbs lopkopim, marķētājiem, šķirotājiem, palīgstrādniekiem, krāvējiem, noliktavas strādniekiem, komplektētājam, iesaiņotājam, miesniekam, pastniekam, mazgāšanas operatoram ķīmiskajā tīrītavā, remontstrādniekam, datu ievades operatoram, sētniekam, apkopējam, intervētājiem, automašīnu mazgātājam, trauku mazgātājam, istabenei. Sētnieku darbā aicina arī polimēru cauruļu sistēmu ražotājs SIA «Evopipes», Viņa darba pienākumi būs teritorijas uzkopšana (zāles pļaušana, sniega tīrīšana, atkritumu savākšana) un dažādu materiālu kārtošana noliktavas teritorijā, tāpēc nepieciešams, lai kandidātam būtu autoiekrāvēja vadītāja apliecība un pieredze darbā ar autoiekrāvēju un teritorijas uzkopšanas tehniku (zāles pļāvēju, trimeri). Uzņēmums pēc pārbaudes laika beigām sola algu no 600 eiro.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru