Meklēšanas forma

Lietusgāzes 11 °C Vēja vēsma, 1.4 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Jaunākās vakances: piedāvā vasaras darbu studentiem un vidusskolēniem

Ritma Gaidamoviča
Metālapstrādes uzņēmums SIA «Latvia Industrial Coating» vasaras brīvlaikā piedāvā komplektētāja-iesaiņotāja darbu studentiem un vidusskolēniem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Pēc NVA sniegtās informācijas, SIA «Latvia Industrial Coating», kas atrodas Aviācijas ielā 18, studentiem un vidusskolēniem par komplektētāja-iesaiņotāja darbu piedāvā algu no 600 līdz 900 eiro. Pieteikumi uz minēto vakanci tiek gaidīti līdz 8. jūlijam.

Šobrīd darbinieki tiek meklēti arī cauruļu sistēmu ražošanas uzņēmumā SIA «Evopipes». Uzņēmumā ir ķīmisko vielu/pulverizēšanas iekārtas operatora, plastmasas metinātāja un plastmasas karstās presēšanas operatora vakance. Uz šīm brīvajām darba vietām var pieteikties līdz 6. jūlijam. Solītā alga: plastmasas metinātājam un plastmasas presēšanas operatoram – 950 eiro, ķīmisko vielu/pulverizēšanas iekārtas operatoram – 970 eiro. 

Kaimiņos – Ozolnieku novadā – tiek meklēti divu izglītības iestāžu vadītāji. Jauns direktors nepieciešams Teteles pamatskolā, un jauns vadītājs – pirmskolas izglītības iestādei «Zīlīte». Skolas direktora vakancei var pieteikties līdz 14. jūnijam, bet bērnudārza vadītāja vakancei – līdz 21. jūnijam. Arī Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs tiek meklēti pedagogi un atbalsta personāls. Pirmskolas izglītības iestāde «Kāpēcītis» meklē peldēšanas treneri un pirmskolas pedagogu, «Vārpiņa» – mūzikas skolotāju, «Pasaciņa» – pirmskolas pedagogu. Savukārt «Junda» savai komandai aicina pievienoties mākslas terapijas speciālistu, interešu izglītības skolotāju tehniskās jaunrades pulciņā, kā arī tiek meklēta medicīnas māsa ar darba vietu vasaras nometnē «Lediņi».

Gatavojoties jaunajai mācību sezonai, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs aicina darbā pasniedzēju darbam ar CNC iekārtām iestādes Metālapstrādes mācību parkā. Piedāvātā alga – 840 eiro, un vakancei var pieteikties līdz 20. jūnijam.

10 vakances piedāvājumā šobrīd ir SIA «Jelgavas poliklīnika», kas meklē ergoterapeitu, radiologu (diagnostu), masieri, juristu, oftalmologu, trihologu, fizioterapeitu un fizioterapeitu Cigun metodes speciālistu ar medicīnisko izglītību, kosmētiķi un klientu un pacientu reģistratoru.

VAKANCES

Foto: Zemgales Plānošanas reģions

Viedokļi

Pievienot komentāru