Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jaunākās vakances: meklē metālapstrādes speciālistus

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairāki pilsētas uzņēmumi meklē metālapstrādes speciālistus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. SIA «Dinar Filton» piedāvā vakanci metinātājam darbā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG), savukārt «Dinex Latvia» aicina darbā lokmetinātāju metināšanai ar mehanizētu iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG).

Pilsētā ir pieprasījums pēc dažāda veida metālapstrādes speciālistiem. Piemēram, SIA «Universāls LTD» meklē lokmetinātāju metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG). Uzņēmums piedāvā atalgojumu 5,6 eiro stundā. Bet SIA «TS Rīga» piedāvā darbu metālmateriālu metinātājam. Ražotne atrodas Aviācijas ielā 18 A, un solītais atalgojums ir 1000 eiro. Tāpat brīvas darba vietas ir metāla apstrādes iekārtas operatoriem un palīgstrādniekiem pilsētas ražotnēs.

Tāpat aktualitāti nezaudē arī vakances būvniecībā – uzņēmēji meklē dažāda profila speciālistus. Šobrīd darbu piedāvā krāsotājam, apmetējam, betonētājam, namdarim, inženiertehnisko būvju brigadierim, traktortehnikas vadītājam, būvelektriķim, autoelektriķim, kravas automobiļa un ekskavatora vadītājam, ēku konstrukciju būvinženierim, būvkonstrukciju montētājam un daudziem citiem.

Tāpat piedāvājumā Jelgavā ir vakances arī fizioterapeitam un energoterapeitam, pirmsskolas pedagogiem, mūzikas skolotājam bērnudārzā, vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības skolotājiem, ieslodzījuma vietas apsargiem, miesniekam, nekustamā īpašuma aģentam, intervētajam, sociālajam aprūpētājam, grāmatvedim, pavāram, viesmīlim, un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

 

 

Viedokļi

Pievienot komentāru