Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 3.2 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Jaunākās vakances: Ledus sporta skola meklē medicīnas māsu

www.jelgavasvestnesis.lv
Aktuālajā Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojumā iekļautas desmit medicīnas speciālistu vakances. Lielākā daļa no tām ir Jelgavas poliklīnikā, bet medicīnas māsa nepieciešama arī Jelgavas Ledus sporta skolā, savukārt Jelgavas Sociālo lietu pārvalde aicina darbā ergoterapeitu. Tāpat poliklīnikā ir vakance, kurā nav nepieciešama medicīniskā izglītība – pacientu reģistratoram.

Liels vakanču īpatsvars ir metālapstrādes jomā – darbiniekus meklē septiņi Jelgavas metālapstrādes uzņēmumi, tādi kā «Steel Pro», «Locitech production», «TS Rīga», «Universāls LTD», «SFM Latvia», «CW Technics» un «Dinex Latvia», kā arī uzņēmumi no tuvējās apkaimes. Arī citās nozarēs strādājoši ražošanas uzņēmumi meklē darbiniekus, piemēram, kokapstrādē, gumijas izstrādājumu ražošanā, PET pārstrādē.

Samērā daudz vakanču ir arī ēdināšanas uzņēmumos. No pilsētas uzņēmumiem visvairāk vakanču reģistrētas SIA «Viktorija B», bet ārpus pilsētas – ceptuvē «Lāči», kur nepieciešams konditors un konditora palīgs, cepējs un cepēja palīgs un noliktavas pārzinis. Transports tiek nodrošināts.

Joprojām ir vairākas vakances kravas automašīnu vadītājiem darbam gan pa Latviju, gan pa Baltiju, gan uz Zviedriju, Krieviju un citām Eiropas valstīm. Uzņēmums «Migar» savukārt aicina darbā autobusa vadītāju, un piedāvājumi ir arī citu transportlīdzekļu vadītājiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti