Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Jaunākās vakances: «Jelgavas ūdens» meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
«Jelgavas ūdens» izsludinājis vairākas vakances – uzņēmuma komandā tiek aicināti siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas sistēmu būvinženieris, remontatslēdznieks, traktora vadītājs, ekskavatora vadītājs, automobiļa vadītājs, kā arī sūknēšanas iekārtas operators, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Pieteikties ekskavatora vadītāja, automobiļa vadītāja, traktora vadītāja un sūknēšanas iekārtas operatora vakancēm iespējams līdz 10. oktobrim. Atalgojums šajās pozīcijās variē no 670 līdz 1000 eiro. Pieteikumi uz siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas sistēmu būvinženiera vakanci savukārt tiks pieņemti līdz 18. oktobrim – atalgojums šajā amatā ir 900 līdz 1000 eiro. Bet remontatslēdznieku vakancei, kurā solītais atalgojums ir no 780 līdz 724 eiro, iespējams pieteikties līdz 30. oktobrim.

Papildspēkus meklē arī Valsts meža dienests, kur izsludināts konkurss Zemgales virsmežniecības inženiera (vides aizsardzības jautājumos) amatam. Darba vieta atrodas Tērvetes iela 91D. Galvenie amata pienākumi būs uzraudzīt virsmežniecības teritorijā vides aizsardzības, dabas resursu apsaimniekošanu un izmantošanu regulējošo normatīvo aktu ievērošanu, nodrošināt aizsargājamo teritoriju reģistrāciju un uzturēšanu informācijas sistēmās, kā arī izvērtēt dažādu saimniecisko pasākumu ietekmi uz meža vides stāvokli. Atalgojums šajā amatā ir no 835 līdz 1150 eiro.

Darbinieki tiek meklēti arī pilsētas ražotnēs. Piemēram, uzņēmums «PET Baltija», piedāvājot atalgojumu no 700 līdz 1000 eiro, Aviācijas ielā 18 meklē loģistikas speciālistu. Bet par atalgojumu sākot no 600 eiro aicina darbā palīgstrādnieku. Pieteikties vakancēm iespējams līdz 9. oktobrim.

Tāpat pilsētā aizvien ir pieprasījums pēc pedagogiem. Jaunu vakanci izsludinājis mācību centrs «Buts» – izglītības iestāde aicina darbā datorzinību pasniedzēju nepilna laika darbam. Tā pienākumos būs īstenot pasniedzēja darbu mācību centra organizētajās mācību programmās «Datorzināšanas bez priekšzināšanām» un «Datorzināšanas ar priekšzināšanām», gatavot prezentācijas, mācību un izdales materiālus attiecīgajā jomā, kā arī vadīt nodarbības, seminārus, praktiskos un pārbaudes darbus, veikt izglītojamo prasmju novērtējumu. Atalgojums šajā pozīcijā ir 5,5 eiro stundā. Pieteikšanās līdz 15. oktobrim.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru