Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Pirmdiena, 2019. gada 17. JūnijsVārda dienu svin: Artūrs, Artis

Jaunākās vakances: Jelgavā piedāvā darbu ar algu līdz 7000 eiro

Ritma Gaidamoviča
Šokolādes rūpnīca SIA «Chocolette Confectionary» piedāvā darbu galvenajam tehnologam ar algu no 4000 līdz 7000 eiro mēnesī, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) jaunākais vakanču apkopojums.

Jaunas vakances reģistrētas arī citās nozarēs. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Jelgavā meklē personāla speciālistu, bet Jelgavas poliklīnika aktuāla ir saimniecības pārziņa vakance, savukārt slimnīcā «Ģintermuiža» darbs tiek piedāvāts virsmāsai un sociālajam mentoram.

Uzņēmums SIA «PET Baltija» meklē laborantu un šķirotāju (roku darbs), bet «Latvijas pastā» ir vairākas aktuālas pastnieka vakances. LLU šobrīd izsludinājis elektriķa vakanci.

Tāpat darbinieki joprojām ir nepieciešami būvniecības nozarē. Meklēti tiek būvdarbu vadītāji, mūrnieki, betonētāji, būvkonstrukciju montētāji, elektriķi, jumiķi, cauruļvadu montētāji un citi celtniecības nozares speciālisti.

Brīvas darba vietas šobrīd ir arī autoservisos un automazgātavās, vairāki uzņēmumi meklē kravas automobiļu vadītājus. Bet tirdzniecības nozarē trūkst pārdevēju konsultantu.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru