Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Jaunākās vakances: JAP piedāvā darbu šoferiem

Ritma Gaidamoviča
SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) savai komandai aicina pievienoties autobusa vadītājus, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums.

JAP šobrīd ir aktuālas divas šofera vakances. Autobusa vadītāja galvenajos darba pienākumos ietilpst pasažieru pārvadājumi atbilstoši autobusa kustību grafikam un normatīvo aktu prasībām, biļešu tirdzniecība reisa laikā, darbs ar kases aparātu un bankas termināli – biļešu pārdošana pasažieriem, kā arī nodrošināt satiksmes drošību un augstu pasažieru apkalpošanas kultūru. Solītā amata alga – 800 līdz 1200 eiro pirms nodokļu nomaksas. Uzņēmums pretendentam piedāvā pastāvīgu darbu stabilā uzņēmumā, darba formas apģērbu (pēc pārbaudes laika), sociālās garantijas un motivējošu sociālo labumu sistēmu.

CV un pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt elektroniski pa e-pastu jap@jap.lv, pa pastu uz adresi «SIA «Jelgavas autobusu parks» Meiju ceļš 62, Jelgava, LV-3007» vai iesniegt personīgi JAP, Meiju ceļā 62, Pārvadājumu nodaļā darba dienās no pulksten 8 līdz 16. Sīkāku informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 63022513.

Jaunas vakances šobrīd parādījušās arī SIA «Jelgavas tipogrāfija», kas savai komandai aicina pievienoties papīra un kartona griešanas operatoru, iespieddarbu apstrādes speciālistu un palīgstrādnieku. Visos amatos piedāvātā darba alga – no 800 līdz 1300 eiro uz papīra. CV lūgums sūtīt pa e-pastu ligita@jt.lv, sīkāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63007480.

Darbinieki tiek meklēti arī citās nozarēs. Aktuālas ir vairākas kravas auto vadītāja vakances, meklē arī autoatslēdzniekus un automehāniķus, metinātājus, celtniekus, elektriķi, remontatslēdznieku. Darbu piedāvā arī sociālajam aprūpētājam, medicīnas māsai, degvielas uzpildes stacijas darbiniekam, valūtas kasierim, biroja administratoram un citiem speciālistiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Igons attēls

Šajā darbā vakances par šoferi nav minēts par to ka ir jābūt arī cilvēkam ar labiem manierrem jabūt pret cita veida cilvēkiem
Lietotāja Reno attēls

Pats strādāju uz autobusa .man kolēģis no Jelgavas strādā Rīgā uz autobusa.Jelgavas autobusa parks tikai nepateica svarīgu lietu,pirms stājies darbā,tev jāiemaksā 400eiro parkam. Vai tas normāli,ko???? To var saukt par algu 800eir,protams,kad nenāks neviens.vot pensionāri un invalīdi tur rullē.
Lietotāja Igons attēls

Šie cilvēki ir jaciena ja nepatīk šie cilvēki tad ej strādāt citur tev par šoferi nav vietas i...
Lietotāja Edmunds attēls

Nesamērīgi mazs atalgojums tik atbildīgam darbam. Nevadā taču granti.
Lietotāja Raf attēls

Šoferīši jau rindā stāv no vakardienas, dēļ tādas algas vērts pastāvēt.

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti